Rankos krano ir ciklo pratimai

Rankinis alkūninis dviratis taip pat gali būti vadinamas viršutinio kūno ergometru. “Krankcycle” – “Jonathan Goldbergo”, gerai žinomos patalpų dviračių klasės programos kūrėjas, išradėjas. Nepriklausomai nuo jūsų naudojamos mašinos tipo, jūs galite gauti aerobinę treniruotę, skirtą pagerinti jūsų viršutinės kūno stiprumą ir ištvermę, kai jūs pedalo rankomis.

Galite naudoti rankos ciklą, jei turite žemesnės kūno dalies apribojimus arba apsiribojama neįgaliųjų vežimėliais. Jūsų ginklų pedalas – jūsų pratybų programos ciklas. “Krankcycle” turi nuimamą sėdynę, todėl galite pakelti kėdę iki įrangos ir atlikti treniruotę. Kiti rankos ciklai sėdi ant stalviršio ar stalviršio, todėl jūs turite lengvą prieigą prie įrangos iš neįgaliųjų vežimėlio.

Jūs gausite aerobinį treniruotę, kai naudosite rankos ciklą. Jūsų širdis ir kvėpavimo greitis didėja, o tai pagerina širdies ir kraujagyslių sistemą. “American Council for Exercise” (ACE) ištyrė “Krankcycle” poveikį širdies susitraukimų dažniui ir pranešė apie “ACE Fitness Matters” rezultatus 2010 m. Kovo mėn. Tiriamieji – nuo 20 iki 30 metų amžiaus – vidutiniškai suardomi Širdies ritmas 154 kartus per minutę. Šis lygis yra pakankamai didelis, kad pagerintumėte širdies ir kraujagyslių sistemą.

Pasiruošimas yra pratimas, kuris padės jums prarasti svorį. Svorio mažėjimas yra pasiekiamas sumažinant kalorijas. ACE praneša, kad varomoji jėga degina maždaug 393 kalorijas per 30 minučių bėgimo dviračiu seansą. Vienas svoris svorio svoris lygus 3500 kalorijų. Jei 30 minučių nusileidžiate devynioms dienoms ir nesikeičiate savo valgymo ar kitų pratimų įpročių, prarasite 1 svarą.

Galite keisti atliktų pratimų rūšis rankos ciklu. Galima naudoti vienos rankos pedalą į priekį arba atgal. Tuo pačiu metu galite pasukti abu ratus, judant pirmyn arba atgal. Jūs taip pat galite pasirinkti padalinti savo ciklą ir imituoti pėdų pėdą, laikydami rankas 180 laipsnių priešais vienas kitą. Jūs galite stovėti, sėdėti ar naudoti kojų judesius, pvz., Keltuvus, pritūpimus ir kulnų kelius, kai rankos ciklas padidina treniruotės intensyvumą.

Fiziniai apribojimai

Aerobinis

Svorio metimas

Pratimai