Nerimas maitinant krūtimi

Nerimas maitinant krūtimi yra dažnas ir dažnai nepripažintas klausimas. Naujasis vaikas įeina į pasaulį, o motina užpildyta emocijomis, kurios gali svyruoti nuo jaudulio iki liūdesio, per visas valandas. Kai kurioms moterims maitinimas krūtimi labai natūraliai atsiranda dėl naujo džiaugsmo, o kitiems – fiziškai ir emociškai, gali būti sunki, įtampa ir nerimas. Sąskaitos formavimas ir ryšys su nauju vaiku yra esminis žindymo principas, tačiau tai gali užtrukti. Žindymas reikalauja kantrybės, praktikos ir paramos.

Fiziniai neramumai

Fizinės problemos, kurios gali kilti moterims žindant, gali sukelti nerimą, nes diskomfortas gali būti skausmingas. Kai atsiranda skausmas, moterys gali jaustis noru atsispirti maitinimui krūtimi, todėl susiduriama su netikrumu apie šį procesą. Jei atsiranda neapibrėžtumo jausmas, moteris gali jaustis nerimas dėl pašarų ir jos bendro gebėjimo patogiai maitinti krūtimi savo kūdikį. Fizinės problemos yra mažas pieno kiekis, krūtų skausmas ir įsiskverbimas. Mažas pieno kiekis neleidžia kūdikiui gauti pakankamai pieno kiekvieno šėrimo metu. Krūtinės skausmas gali pasireikšti spenelių srityje, dėl kurio kartais gali pasireikšti infekcija. Dėl skausmo motina nori atsispirti maitinimui krūtimi. Pasak “Breastfeeding.com”, “Engorgement yra krūtų patinimas, kurį sukelia plečiančios venos ir naujo pieno spaudimas. Daugelis, bet ne visos moterys dažniausiai būna per dvi-šešias dienas po gimdymo”.

Motinos ir kūdikio ryšys

Motinos ir kūdikio ritmas yra svarbi krūtimi maitinanti dalis. Kūdikiui reikia išmokti tinkamai užfiksuoti savo motiną, kad jis galėtų tinkamai maitintis, o tai užtikrina sveiką ir geresnę motinos ir kūdikio patirtį. Kai kūdikis neužsitraukia, tai gali sukelti motinos sugedimo jausmą. Kai kurie kūdikiai yra nervingi ir kenčia nuo koliukų. Pasak “BabyCenter.com”, “jei jūsų kitu atveju sveikas kūdikis yra jaunesnis kaip 5 mėnesių amžiaus ir verkia ilgiau kaip tris valandas iš eilės tris ar daugiau dienų per savaitę bent tris savaites (taip, tai verks daug!) , Tada jis tikriausiai yra colicky “. Bandymas dirbti su kūdikiu, kad jį nuramintų ir padėtų jam valgyti, gali būti kliūtis sėkmingam maitinimui krūtimi.

Miego trūkumas

Turėdamas naują kūdikį bet kuriai naujai motinai reiškia mažiau miego. Tai gali būti keli mėnesiai, kol kūdikis ilgą laiką miega, o vėliau visą naktį miega. Ji atsibunda alkani ir turi būti maitinama. Kai motina maitina krūtimi, ji yra vienintelis asmuo, kuris gali pašarų savo kūdikį, kai jis arba ji yra alkanas. Kadangi kūdikiai reikalauja kelių pašarų per dieną ir gali prireikti valgyti iki aštuonių kartų per 24 valandas, maitinimas krūtimi yra įsipareigojimas, dėl kurio motina miega mažiau. Miego trūkumas gali paskatinti visus jaustis įtemptais ir priblokšti. Pritaikymas prie šios naujos miego būdo gali sukelti nerimo jausmą ir kontrolės stoką.

Švietimas

Svarbu, kad moterys mokytų žindyti kūdikį prieš ir po to. Žindymo laikotarpis gali būti naudingas ir naudingas tiek kūdikio motinai, tiek tėvui. Galimybė gauti vietinius išteklius yra dar vienas būdas. Žindymo konsultantas gali būti labai naudinga. Žindymo konsultantai yra sertifikuojami, kad padėtų jums kūdikį. Kai kurie atvyks tavo namuose, kad galėtum aptarti jūsų problemas ir dirbti su jumis, kad tektų žindyti. Prieš pradedant kūdikio gimimą gali būti naudinga turėti žindymo konsultanto pavadinimą.

Parama

Motina turėtų apsupti palaikomomis ir naudingomis šeimomis bei draugais. Motinai reikia žmonių, kurie gali pakelti savo dvasios ir priminti jai, kad viskas bus gerai. Svarbu turėti partnerį, kuris nori padėti ir vadovauti motinai, o žindymas techniškai apima tik motiną ir kūdikį, naudingas partneris gali būti labai naudingas visam procesui. Žindymas yra asmeninis pasirinkimas ir kai kurios moterys jaučiasi aistringai. Dirbant su komplikacijų, kurios gali pasireikšti maitinant krūtimi, šalinimui, bus naudinga mažinant nerimą, kurį jis gali sukelti.