Kiaulienos tamaleso kalorijos

Iki 1500 m. Į Meksiką atvykę ispanų tyrinėtojai, tamalesas jau buvo senovės azecikų dietos pagrindas. Sudėtyje yra kukurūzų tešlos, apvyniotos užpildu, o po to virtos kukurūzų skiltelėje, tamalesas gali būti vaisių, pupelių, sūrio, žuvies, paukštienos ar mėsos. Kiaulienos tamalesas yra populiari galimybė namuose virti arba kaip šaldytą, restorano ar šaldytą patiekalą. Mėgaukitės kiaulienos tamalesu, nes jie yra daug sočiųjų riebalų ir natrio.

Kalorijos restorane “Tamales”

Tipiško restorano stiliaus kiaulienos “Tamale” be padažo yra apie 250 kalorijų. Iš šio skaičiaus 90 kalorijų arba apytiksliai 36 procentai viso kalorijų kiekio yra tiekiami 10 mililitrų bendro riebalų, iš kurių 4 gramai yra sočiųjų riebalų. Restorane “kiauliena” Tamale gauna 48 procentus savo kalorijų, arba 120 kalorijų, iš 30 gramų angliavandenių. Baltymai tiekia 40 kalorijų už kiaulienos tamalą, tai yra 16 procentų viso kalorijų.

Šaldytų Tamale kalorijų

Parduodamas 5 ozos užšaldytos kiaulienos tamalos sudėtyje yra 270 kalorijų. Gamintojai sako, kad sušaldyta kiaulienos tamalesas gauna 120 kalorijų iš 13 gramų riebalų, įskaitant 4,5 gramus sočiųjų riebalų – tai reiškia, kad 44 procentai kalorijų yra kalorijos. Angliavandeniai sudaro apie 34 proc. Kalorijų užšaldytos kiaulienos tamaloje, kurių kiekvienoje yra 23 gramai, o 14 gramų baltymų kiekvienoje yra maždaug 56 kalorijos arba beveik 21 procentas bendro kalorijų kiekio.

Kalorijos šaldytuose Tamales

Šaldytų kiaulienos tamaleso markių šaldytuvuose yra panašaus kalorijų kiekio, sušaldytų arba restoranų stiliaus tamales, kurių kalorijų kiekis yra 260 kalciukų. Remiantis gamintojų duomenimis, su 14 gramų riebalų, kurių 5 gramai yra sočiųjų riebalų, šaldytų kiaulienos tamaloje yra maždaug 120 kalorijų iš riebalų. Šis skaičius yra 46 proc. Viso kalorijų skaičiaus Tamale. Angliavandeniai sudaro apie 40 procentų kalorijų šaldytuose kiaulienos tamalesuose, o baltymai – 12 procentų kalorijų.

Kalorijos namie “Tamales”

Kiaulienos Tamale, kurioje yra mažiausias bendras kalorijų kiekis vienai porcijai, pabandykite paruošti savo namus. Naminis kiaulienos “Tamale” pagamintas iš tipiško recepto yra 190 kalorijų ir 13 gramų riebalų. Norint gauti mažesnę versiją, “Valgių šviesa” reiškia, kad vietoje kiaulienos pečių jūs naudojate kiaulienos išspaudas ir tik nedidelę augalinio aliejaus kiekį, kad paruoštum tešlą. Dauguma kiaulienos tamaleso, pagamintos namuose, yra mažesnės angliavandenių nei šaldytos, šaldytos ar restoraninės. Paprastai kiekvienoje yra 9 gramų angliavandenių arba beveik 19 procentų visų kalorijų. Baltymai tiekia 18 procentų kalorijų, kurių talakoje yra 9 gramai.