Kalorijos lustuose ir guakamolyje

Nors tortilių lustai ir guakamolis remiasi sveikais ingredientais – grūdais ir avokadu, šių galutinių maisto produktų derinys nebūtinai yra sveikas. “Chips” ir “Guacamole” gali būti didelio kaloringumo būdas pradėti valgį, todėl atsargiai tikrinkite mitybos faktus.

Kalorijos

Pagal informaciją apie mitybą iš interneto maisto produktų duomenų bazės “MyFitnessPal”, 1 oz. Lustai yra 142 kalorijos, o 1/2 puodelio guakamolio yra 127 kalorijų, todėl abiejuose kartu yra 269 kalorijos. Kalorijų išlaidų informacija iš MayoClinic.com rodo, kad jūs galite sudeginti šias 269 kalorijas per važiavimo dviračiu valandą.

Riebalai

Avokados, kurios yra pagrindinis guakamolio ingredientas, yra daug riebalų, ir “MyFitnessPal” pažymi, kad 1/2 puodelio guakamolio yra 11 g riebalų. Tuo tarpu 1 uncija lupių suteikia 7 g riebalų, iš viso 18 g riebalų. Šiame indelyje yra 3 g sočiųjų riebalų, kurie laikomi mažiau sveikų riebalų. Amerikos širdies asociacija siūlo maitinti sočiųjų riebalų kiekį iki 16 g per parą.

Angliavandeniai

“MyFitnessPal” mitybos informacija pažymi, kad lustuose ir guakamolyje yra 27 g angliavandenių. Iš šių angliavandenių 7 g gaunami iš skaidulų, kurie gali padėti jums jaustis pilnai po valgio.

Baltymas

Ne lustai, nei guakamolis nėra daug baltymų, o “MyFitnessPal” pažymi, kad 1 oz. Lustai ir 1/2 puodelio guakamolio yra tik 4 g baltymų.