Jūros druskos valymo nauda

Jūros druskos valymas, dar vadinamas druskų vandeniu, yra “Master Cleanse” programos dalis. Pagal “The Master Cleanse” svetainę, kasdien suvartojama jūros druskos ir vandens mišinys, sumaišytas nuo 1 iki 2 valgomųjų šaukštų nejonizuotos ekologinės jūros druskos su 1 litru šilto vandens. Svetainėje teigiama, kad šis valymas turi keletą naudos sveikatai, įskaitant detoksikaciją ir svorio mažėjimą. Pasirūpinkite savo gydytoju prieš bandydami pasinaudoti šia valymo priemone, ypač todėl, kad reikia sunaudoti daug natrio, kuris gali pabloginti sveikatos būklę, pvz., Hipertenziją.

Svorio metimas

Jūros druskos valymas yra didesnio visapusiško “Master Cleanse” dalis, kuri, kaip visuma, padės jums prarasti perteklinį svorį ir detoksikuoti. Pagal “The Master Cleanse” svetainę, jūros druskos valymas turi vidurius, kurie po septynių žarnų ar daugiau gali sukelti druskos vandens mišinį. Interneto svetainė paaiškina, kad pradžioje žarnyno judesiai susideda iš paties mišinio, o vėliau pakeičiamas kietųjų atliekų išsiuntimu. Pasak dietologės Susan Moores iš MSNBC, nors valymo dietos, tokios kaip “Master Cleanse”, siekia padėti atsikratyti pertekliaus, kūno natūralios pusiausvyros sutrikimo rizika vargu ar verta bandyti. Iš tikrųjų, ji priduria, kad šios dietos ir valymo natūraliai yra labai mažai kalorijų, kurios gali būti faktinė priežastis, dėl svorio.

Detoksikacija

Pagrindinis jūros druskos valymo tikslas – nuodifikuoti kūną, pašalinti tariamai toksiškas atliekas, galinčias sukelti sveikatos sutrikimus. “Master Cleanse” svetainė paaiškina, kad po to, kai bus iš karto išsiunčiamas druskos vandens mišinys, atsiras keletas kietų ar pusiau kietų žarnų judesių, kartu su kai kuriais viduriavimais. Teoriškai šios kietos atliekos buvo sugautos jūsų kūne mėnesius ar metus, dėl to lėtėja toksinų lašėjimas į jūsų sistemą. Tai, interneto svetainė paaiškina, sukelia tokius simptomus kaip alergija ir lėtinis nuovargis. Tačiau jūsų kūnas neturi būti valomas, kad atsikratytų toksinų, aiškina NYU Langone medicinos centras. Jiems rūpi jūsų natūralus organų detoksikavimas per virškinimą.

Patobulinta žarnyno funkcija

Taip pat siūloma detoksikacija per jūros druskos valymą, kad būtų sukurtas “lengvumo” jausmas dėl išsiuntimo mėnesių ar metų. Dėl to “The Master Cleanse” paaiškina, kad jūsų žarnyno funkcija pagerina ir skatina gaminti sveikas bakterijas, kurios pagerina jūsų imunitetą. Interneto svetainė paaiškina virškinimo sistemos replikaciją ir sveikas bakterijas, padeda pagerinti virškinamojo trakto judrumą. Naudojant “Master Cleanse” reguliariai, atsižvelgiant į svetainę, neleidžiama statyti atliekų virškinamojo trakto. Tačiau storosios žarnos valymas reikalingas tik medicininėms procedūroms, tokioms kaip kolonoskopija, ir turėtų būti atliekamas naudojant gydytojo rekomenduojamą valymo preparatą. Jis priduria, kad dvitaškių valymo procedūros, tokios kaip “Master Cleanse”, iš tiesų gali padidinti žalą žarnyne.

Apsvarstymai ir įspėjimai

Valymas turėtų būti atliekamas tik prižiūrint gydytojui. Ypač drėgna jūros druska gali padidinti dehidratacijos riziką, nors “Master Cleanse” svetainė teigia, kad jūsų kūnas nesugeria druskos. “Master Cleanse” svetainė taip pat nurodo, kad sėkmingai jūros druskos valymas visada turėtų būti atliekamas tuščiu skrandžiu ir joje turėtų būti naudojama druska be jodo. Visų valymo metu būkite gerai hidratuojamos ir būtinai paminėti visų vaistų, įskaitant natūralius, vaistų vartojimą. Prieš eidami į priekį, pasitarkite su savo gydytoju dėl bet kokios sąveikos su valymo ingredientais.