Gali veido pratimai tikrai pakelti sagging jowls?

Kadangi jūsų oda senėja ir pradeda prarasti elastingumą, galite pastebėti, kad jūsų šlaunys arba žemutinės skruosto ir žandikaulio sritys abiejose burnos pusėse pradeda nykti. Vienas tariamas gydymas yra veido pratimai, kurie turėtų sugriežtinti viską teisingai. Tačiau jie gali turėti neigiamos įtakos jūsų odai, nes jie nėra nukreipti į laisvąsias raiščius, riebalų nuostolius ar veido judesius, kurie pirmiausiai sukėlė peršvietimą.

Tariamas poveikis

Veido pratimų idėja yra tokia, kad senėjant vyrui, o jūsų veidas pradeda prapūsti, tu turi pradėti šiuos pratimus, kad sustiprėtų raumenys po oda. Pratimai paprastai susideda iš judančių lūpų ir žandikaulių, taip pat traukiančių ir stumiančių sričių ant veido. Kai kuriose svetainėse parduodamos visos programos, kuriose yra odos priežiūros režimai.

Ekspertų nuomonė

Su visa tai stumti ir traukti problema yra tai, kad jei jūsų oda nebebus tokia pat elastinga, kaip ir anksčiau, gali atsirasti daugiau raukšlių, raukšlių ir susižavėjimo pleistrų. Paula Begoun, “The Cosmetics Cop” autorė, savo tinklalapyje rašo, kad veido pratimai nesuspaudžia raiščių ar nekeičia kolageno ar riebalų. Ji sako, kad gali atrodyti šiek tiek daugiau tamsumo zonose, tačiau odos viršuje gali labai gerai pasisukti.

Nėra studijų

Nei vienoje iš argumentų pusių nėra tyrimų, kurie padėtų juos atkurti, nors oponentai turi savo pagrindinę anatomiją ir biologiją. Bent vienas veido palaikymo palaikymo asmuo teigia, kad dėl to, kad darbas sustiprina raumenis, veido pratimai turi tą patį atlikti ir jūsų veido raumenims, tačiau tyrimų nėra. Kitas dalykas, kurį reikia prisiminti, yra tai, kad išdirbimas ne visada sugriežtino jūsų odą. Galite turėti puikų bicepsą, bet jei jūsų oda praranda daug savo elastingumo, ji gali visiškai nesugriežti ir apjuosti raumenis apačioje.

Dabartiniai medicinos tikslai

Veido pratimai naudojami stiprinti veido raumenis, bet ne dėl bet kokios kosmetinės priežasties. Veido pratimai yra pacientų, gydytų po chirurgijos operacijų, gydymas, o gydytojai ir gydytojai kartais skiria juos pacientams, kuriems sunku kalbėti ar nuryti. Pacientams, sergantiems Parkinsono liga ar veido nerykšniais sutrikimais, gali būti atliekami veido pratimai, siekiant padidinti jų išraiškų įvairovę. Vašingtono valstijos universitete 2010 m. Atliktas darbas nagrinėjo veido pratimų poveikį tiriamojo veido paralyžiui, kurį ji įgijo po vaiko avarijos. Po šešių gydymo savaičių, tyrinėtojas sugebėjo atgauti lūpą, šypsodamasis apie 50 proc. Daugiau nei prieš pradėdamas gydymą.

Atsargiai

Negalima parduoti pratimų programoje jūsų veidui, nebent tas asmuo, parduodantis jį, gali tai padaryti. Sklandžiai rinkodaros specialistams pernelyg lengva, kad veido pratimai veiktų kosmetiškai ir nebūtų reikalingi jokie moksliniai įrodymai. Taip pat atkreipkite dėmesį, kas jums pasakys, kaip atlikti pratimus ir kaip jie bando jus įtikinti – nesvarbu, kokius laipsnius jie turi, likite toli, jei jaučiate, kad esate spaudžiami nusipirkti vaizdo įrašus ar kitus priedus ar pradėti pratimus, dėl kurių jūs jausitės nepatogiai.