Ar tabasco padažas gali padėti numesti svorį?

Įpilkite Botaso Tabasco padažo prie pietų stalo kartu su druska ir pipirais, ir jūs galite pastebėti, kad jūsų svoris tampa lengvesnis. Šis ugningas karšto pipirų ir acto mišinys suteikia junginių, kurie skatina riebalų praradimą. Mėgaukitės įvairiais maisto produktais, kad sužinotumėte, ar naudojate riebalų deginimo savybes.

Sudėtis, suteikiantis Tabasco padažą, jo šiluma yra Cayenne paprika, aštraus mažai augalas, kuris gali padidinti jūsų medžiagų apykaitą. Jei kada nors valgėte Tabasco padažą ir įsilaužėte į prakaitą, tai ženklas, kad jūsų metabolizmas pažodžiui pašildomas. Cayenne pipirai taip pat didina riebalų oksidaciją, tai yra dar vienas būdas sakyti, kad kūnas gali sugadinti riebalus, kurie naudojami energijai. Tabacco padaže naudojamos “Cayenne” paprikos taip pat gali reguliuoti cukraus kiekį kraujyje, nes tai daro įtaką angliavandenių skilimui po valgio.

Be paprikos, kitas pagrindinis Tabasco padažo ingredientas yra actas, kuris suteikia dar daugiau užkandos. Actas turi savo sveikumo pranašumus dėl acto rūgšties, kuri jai suteikia rūgštingumą. Pagal “Diabeto gydymo” paskelbtą 2004 m. Tyrimą, actu gerina insulino jautrumą žmonėms, kurie valgo didelius angliavandenių valgius. Turint stabilesnį cukraus kiekį kraujyje, galima sumažinti maisto cauraciją, dėl ko gali sumažėti svoris. Kitas 2009 m. “Žemės ūkio ir maisto chemijos žurnalas” paskelbtas tyrimas parodė, kad acto rūgštis acte padidina riebalų oksidaciją. Kartu su riebalų sudeginančiu paprikos poveikiu, akivaizdu, kad valgydami Tabasco padažą jūs padedate palengvinti svorio mažėjimą.

Jei pasidarysite įpročio vartoti “Tabasco” padažą į savo maistą, galite sužinoti, kad valgote mažiau. Maisto papildymas su čili padažu gali valgyti daugiau dėmesingos patirties. Tai retas žmogus, kuris pagamins Tabasco padaže pagamintą maisto plokštelę. Be to, Tabasco padažas turi nedidelę kalorijų kiekį. Naudokite vietoj aukštesniųjų riebalų, pvz., Sūrio, ir galite valgyti šimtus ar daugiau kalorijų. Galutinis rezultatas gali būti tas, kad dažniausiai vartojant Tabasco padažnėja jūsų bendroji kalorijų norma, todėl gali sumažėti svoris.

Jei norite naudoti “Tabasco” padažą, kad padėtumėte tvarkyti savo svorį, rastumėte maisto produktų, kuriuos galite apkaisyti. Pradėkite savo dieną karštu padažu, pridedant keletą į kiaušinių lėkštę. Vėliau galbūt norėsite pagyvinti kukurūzų dubenėlį su keliomis Tabasco padažo brūkšniais. Tai gali suteikti jūsų sumuštiniams truputį perforatoriaus, jei jį naudosite kartu su majonezu arba vietoj jo. Sudėtyje pridėkite jį sriuboms ir troškiniams sudėtingesniam skoniui. Daržovės taip pat yra geri kandidatai Tabasko aštriam įkandimui.

Kajano pipirai

Actas

Kalorijų suvartojimas

Naudok