Alergija bičių žiedadulkėms ir alergija bičių vaškui

Alergija bičių žiedadulkėms ir bičių vaškui yra imuninės sistemos veikimo sutrikimas, dėl kurio klaidingai nustatomos žiedadulkės ir jų atsirandantis vaškas, siekiant sukurti savo avilius kaip kenksmingas medžiagas. Pasak Hopkins technologijos, sveikatos, kelionių ir dietos leidėjų, imuninė sistema kovoja su medžiagomis, gamindama antikūnus, kad jas pašalintų. Alergija bičių žiedadulkėms ir bičių vaškui yra visada aukšta per pavasario mėnesius, kai žiedadulkių skaičius yra didžiausias. Kreipkitės į gydytoją dėl gydymo galimybių.

Apie žiedadulkes

Žiedadulkės yra įprastas alergenas. Žiedadulkės randamos medžiuose, piktžolėse, žolėse ir žydiniuose augaluose. Bitės maitina žiedadulkes ir naudoja jas medumi. Žiedadulkių lygiai yra didžiausi, kai yra didelė bičių koncentracija. Tačiau žiedadulkės taip pat gali keliauti dideliais atstumais, dėl to, atsižvelgiant į Nacionalinės žydų sveikatos …

Simptomai

Alergija bičių žiedadulkėms ir bičių vaškui sukelia įprastus ore atsirandančius alergijos simptomus. Pagal Merck vadovus būdingi simptomai yra nosies problemos, akių sudirginimas, gerklės sudirginimas ir su astma susiję simptomai. Nosies problemos yra sinusų užgulimas, sloga, čiaudulys ir sinusinis slėgis, kurį sukelia uždegimas sinusinėje ertmėje. Akys tampa niežuliuotos, vandeningos ir raudonos iš histamino. Taip pat dažnai pasitaiko kosulys ir gerklės skausmas. Kai kuriems žmonėms gali pasireikšti astmos simptomai, pavyzdžiui, krūtinės liauka, kvėpavimas ir švokštimas.

Vengimas

Vengti bičių, žiedadulkių ir bičių vaško padeda užkirsti kelią alerginei reakcijai. Pavasario mėnesiais, kiek įmanoma, pasilikite patalpose ir uždarykite langus ir duris, kad žiedadulkės nepatektų į namus. Nuomojame paslaugą, kad pašalintume bet kokius bičių avilius. Jei ilgesnis bičių žiedadulkių poveikis, išimkite drabužius ir padėkite dušu, kad nuplautumėte liekanas.

Gydymas

“Hopkins Technology” rekomenduoja gydyti bičių žiedadulkes ir bičių vaško alergines reakcijas su antihistamininiais preparatais ir dekongestantais. Antihistamininiai vaistai blokuoja histamino gamybą, palengvina paplitusius simptomus. Dezinegaziniai preparatai naudojami alergijos sukeltai nosies gleivinei gydyti. Gandymo sutrikimai riboja kraujo tekėjimą į sinusinę ertmę, mažina nosies uždegimą.

Apsvarstymai

Pasitarkite su imunoterapijos alergologu. Pagal “Merck” vadovus, alergijos šūviai gali sumažinti alergijos simptomus. Alergijos šūviai sunaudoja mažą bičių žiedadulkį ir lėtai padidina kiekį, kol imuninė sistema tampa tolerantiška žiedadulkėms. Remiantis Memorialinio Sloan-Ketteringo vėžio centru, tie, kurie yra alergiški bičių kvėpavimui, turėtų vengti patekimo į bičių žiedadulkes.