Akupresūros taškai užkietėjimui

Akupresūrai naudojama 365 slėgio taškų sistema iš 12 energetinių dienovidinių, naudojamų tradicinėje kinų medicinoje, kuri taip pat vadinama TCM. TCM šalininkai mano, kad stimuliuojant šiuos taškus, naudojant pirštų atspaudus arba akupunktūros adatas, galima atkurti subalansuotą sveikatą. Keletas taškų tradiciškai stimuliuojamos vidurių užkietėjimui. Prieš pradėdami kokią nors naują medicinos programą, pasitarkite su savo sveikatos priežiūros specialistu.

Rytų medicinos gydytojai balansuoja energijos srautą spaudžiant kūno vietas. Jie sutelkti dėmesį į kepenų ir koncepcijos indų kanalus, kad padėtų užkietėjusiems klientams. Nors akupresijos specialistas tai nurodo kaip stimuliuodamas jūsų kepenų kanalą, Vakarų gydytojas gali tai paminėti kaip padidėjusią virškinimo sistemą.

“He Gu Xue” taškas, esantis tarp nykščio ir rodyklio piršto, stimuliuoja susitraukimus virškinimo sistemoje ir yra naudingas norint sušvelninti nemiga ir pečių įtampą. Akupresorius gali tvirtai laikyti šį tašką iki dviejų minučių sesijoje. Nėščios moterys turėtų vengti stimuliuoti šį tašką, nes tai gali paskatinti darbo susitraukimus.

Paslinkite pirštų galą nuo He Gu Xue į riešą, jausdamas kaulinį smūgį maždaug pusiaukelėje. Tai ketvirtasis žarnyno meridiano punktas, tradiciškai naudojamas žarnyno susitraukimų stimuliavimui. TCM, vidurių užkietėjimas laikomas užblokuotu praeitimu; “prisijungimas prie slėnio” reiškia kurti praeitį, kuris sukuria pusiausvyrą jūsų sveikatai.

Sulenkite alkūnę ir nuleiskite nykščius išilgai raukšlės. Sustokite, kai pasieksite savo išorinės rankos esančią raukšlę. Tai storoji žarna 11, taškas, kuris gali padėti sutaupyti žarnyno tonusį, ar turite vidurių užkietėjimą ar viduriavimą. “Kliušo tvenkinys” gali atgrasinti jo turinio srautą. Tai yra galingas dvitaškis.

Padėkite pirštus ant apatinio jūsų pilvo mygtuko krašto ir nuleiskite juos dviem pirštais. Tai koncepcijos indas 6, taškas, naudojamas pilvo raumenims tonuoti, taip pat šalina vidurius ir dujas. Energetikos jūroje moniker nurodo daugelio organų vietą šioje vietovėje.

Kaip tai veikia

Jis Gu Xue

Prisijungimas prie Slėnio

Kreivas tvenkinys

Energijos jūra