1,200 kalorijų dietos planas kasdienių maisto produktų

1,200 kalorijų dieta yra pakankamai ribota, todėl neapsunkina tai pernelyg brangu ir neįprastais maisto produktais. Laikantis kasdienio maisto, lengviau improvizuoti, o paprastumas gali būti tik tai, ko jums reikia, kad liktumėte atsidavimu. Svarbu išlaikyti savo mitybą subalansuotą tarp maisto produktų grupių ir įtraukti tam tikrą įvairovę, todėl jūs gaunate pakankamai maistinių medžiagų tik 1200 kalorijų per dieną.

Keitimo meniu

Keitimosi meniu nurodoma, kiek kiekvienos maisto grupės reikia per dieną, kad pasiektumėte kalorijų tikslą, ir galėsite užpildyti mėginius kiekvienoje grupėje. Dėl 1,200 kalorijų dietos plano, “Chooseapp.gov” rekomenduoja 4 uncijos grūdų, 1 1/2 puodelių daržovių, 1 puodelis vaisių, 2 1/2 puodeliai mažai riebios pieno ir 3 uncijos baltymų kiekvieną dieną. Padarykite tą dieną tarp valgių ir gausite kažką panašaus: 1/2 puodelio pieno, 1 uncija baltymų ir 1 uncija grūdų pusryčiams; 1/2 puodelio pieno ir 1/2 puodelio vaisių Ryto užkandis; 1/2 puodelio pieno, 1/2 puodelio daržovių ir 2 uncijos grūdų pietums; 1/2 puodelio vaisių ir 1/2 puodelio daržovių pietų užkandžiai; 1 puodelis pieno; 1 / 2 puodelis daržovių, 2 uncijos baltymų ir 1 uncija grūdų vakarienei.

Daržovės ir vaisiai

1 1/2 puodeliai daržovių, esančių 1200 kalorijų keitimo meniu, reiškia virtus daržoves – kepimo meniu skaičiuokite 1 puodelį lapinių žalumynų arba žalių daržovių 1/2 puodelio. Kai kurie kasdieniniai maisto produktai, atitinkantys šią grupę, yra juodos pupelės, šparagai, avokadas, kopūstai, žiediniai kopūstai, salotos, špinatai, grybai, svogūnai, brokoliai, kukurūzai, bulvės, morkos, paprikos ir pomidorai. Valgomojo meniu puodelio puodelis yra susmulkintų vaisių ir mano, kad nuo mažo iki vidutinio sveiko vaisiaus yra 1/2 puodelio patiekalų. Dažniausiai renkami vaisiai yra obuoliai, bananai, vynuogės, apelsinai, braškės, avietės, arbūzas ir apelsinų ar vynuogių sultys.

Grūdai ir baltymai

Pakeitus meniu vienkartines grūdų dalis, paprasčiausiai galima pasverti daugumą dalykų, kad surastų tinkamus patiekalų dydžius. Tačiau paprastumo dėlei skaitykite dalykus, pavyzdžiui, vieną duonos gabalėlį arba pusę bambuko, kaip 1 porciją. Paprastieji grūdai gali būti rudieji ryžiai, avižiniai dribsniai, kviečių duona, makaronai, sumuštiniai bandelės, tortilės ir grūdai, kukurūzų kepiniai, krekeriai ir baltieji ryžiai. Baltymai yra vienodai lengva pasverti ir keitimo sąraše, bet skaičiuoti vieną kiaušinį arba 1/2 puodelio pupelių, kaip 1 porciją. Pastaba apie pupeles: 1/2 puodelio pupelių servisas skaičiuojamas kaip baltymų ir grūdų pagalba. Pasirinkite iš bendrų baltymų, tokių kaip liesos jautienos ir kiaulienos gabalėliai, liesa jautiena, vištiena, kalakutiena, kiaušiniai, juodosios pupelės, tofu, migdolai, anakardžiai, žemės riešutai, lašiša, upėtakiai, tunai, krabai ir krevetės. Naudokitės žuvimi ir jūros gėrybėmis kaip savo baltymų pasirinkimą mažiausiai du kartus per savaitę, remiantis Amerikos Širdies asociacijos rekomendacija.

Pieno ir riebalų

Pieno porcijos keitimo meniu yra lengvai išmatuoti iki tikslios sumos be rūpesčių. Visada riebalai ar mažai riebalų turinčios pieno riebalų pasirinkimas, kad jūsų maistas būtų sveikus ir mažai riebalų. Bendriems pasirinkimams priskiriami pieno, šokoladinio pieno, jogurto, varškės, kalcio stiprinto sojos, Čederio sūrio, mocarelos sūrio ir Amerikos sūrio. Riebalai neįtraukiami į mainų meniu, bet kiekvieną dieną galite naudoti porciją ar dvi, nesijaudindami, kad valgote per daug kalorijų. Servisas lygus 1 arbatiniam šaukštui riebalų, tokių kaip alyvuogių aliejus, sviestas, grietinėlė arba majonezas.

Gėrimai

Pienas, vanduo, nesaldinta arbata ir nesaldinta kava yra sveiki gėrimų pasirinkimai. Jūs taip pat galite naudoti vaisių sultis, kad gautumėte vaisių patiekalą ir pridėtumėte įvairias savo gėrimų pasirinkimo galimybes. Visada gerkite bent vieną stiklinę vandens valgio ir užkandžių, kad liktumėte drėgmę. Nėra 1,200 kalorijų dietos, skirtos sodoms ir kitiems saldiesiems gėrimams, išskyrus tuos atvejus, kai jūs negalite jų atsikratyti.