Nepageidaujamos skrandžio reakcijos į pušies riešutų vartojimą

Nepageidaujamos skrandžio reakcijos į pušies riešutus po vartojimo yra dažnas alerginės reakcijos požymis. Pasak “The Food Allergy” ir “Anaphylaxis Network”, kedro riešutai laikomi medine riešutais, kuris yra viena iš pirmaujančių maisto alerginių reakcijų, kurios sukelia mirtį. Skrandžio reakcijos nėra laikomos normalios, jas turi įvertinti gydytojas. Jei pastebėjote nepageidaujamas reakcijas valgydami pušies riešutus, nutraukite jų vartojimą.

Pine Nut Alerģija

Aliejus pušies riešui atsiranda, kai jūsų imuninė sistema klaidingai nustato riešutų baltymus kaip pavojingą medžiagą. Pasak “KidsHealth” svetainės, organizmas greitai greitai gina save, sukurdamas antikūnius. IgE antikūnų buvimas kraujyje sukelia ląstelių ląstelių susidarymą histaminu. Histaminas padeda kovoti su nepageidaujamomis medžiagomis organizme, bet sukelia uždegimą ir sudirginimą minkštuose audiniuose visame kūne. Paprastas minkštasis audinys, paveiktas padidėjusio histamino, yra nosies audinys, plaučių audinys ir audiniai virškinimo trakte.

Skrandžio reakcijos simptomai

Dažnas alerginės reakcijos prie pušies riešutų simptomas yra virškinimo trakto komplikacijos. Pasak “KidsHealth”, dauguma skrandžio reakcijos simptomų atsiranda per kelias minutes po valgio. Jums gali pasireikšti pykinimas, vėmimas, viduriavimas, rūgštus skrandžio skausmas, pilvo pūtimas, pilvo skausmas ir mėšlungis. Pasitarkite su savo gydytoju, jei pastebite kraujo išsiskyrimą iš tabako ar jaučiate viduriavimą ilgiau nei 24 valandas.

Gydymas

Skrandžio reakcijos simptomai nebus reaguoti į įprastus dažniausiai naudojamus vaistus nuo virškinimo trakto. Kūnas turi atsikratyti alergeno. Geriausia leisti organizmui ištraukti pušies riešutų baltymus. Gerkite padidėjusį kiekį vandens ir laukite, kol valgysite kietą maistą tol, kol viduriavimas nemažės. Pasitarkite su savo gydytoju apie alergijos tyrimą, kad patvirtintumėte įtariamą alergiją.

Vengimas

Pagal JAV įstatymus mediniai riešutai laikomi medine riešutais ir turi būti aiškiai atskleisti produktų etiketėse, kuriose yra jų, pagal maisto alergijos iniciatyvą. Jei jums buvo diagnozuotas aliejingas pušų riešutų aliejus, reikėtų vengti vartoti pušų riešutų ir kitų medžių riešutų. Atidžiai perskaitykite gaminio etiketes, informuokite savo serverį, kai valgysite apie savo alergiją ir pasiliksite ilgai bendraujančių maisto produktų, kuriuos dažnai keičia. Kreipkitės į gydytoją apie kitus rekomenduojamus riešutus, kuriuos turėtumėte vengti.

Įspėjimas

Viduriavimas yra dažnas anafilaksijos simptomas ir netinkamai gydoma, gali sukelti mirtį. Kreipkitės į 911, jei atsiranda dilgėlinė, dusulys ir padidėjęs širdies susitraukimų dažnis.