Judrumas ir greitis treniruotes beisbolu

Lošimo ir greičio treniruotės beisbolo salone yra skirtos pagerinti važiavimo greitį ir greitą reagavimą į rutulius gynyboje. Dėl įžeidžiančių žaidėjų šie grąžtai yra skirti pagerinti reakcijos laiką plokštėje. Agility ir greitis treniruotės svyruoja nuo trumpų sprinto grąžtų iki pasipriešinimo parašiutu gręžtuvų.

Pasak “Beisbolo trenerio” Mark Verstegeno, Trijų kliūčių treniruotės pagerins pėdos greitį, netiesiogiai pagerinsite jūsų reakcijos laiką ir lauko diapazoną. Įdėkite tris šešių colių kliūtis kiemuose viena nuo kitos. Perkelkite pirmąją kliūtį į kairę koją, paleiskite šonus į dešinę pusę, peršokdami per kliūtis judėdami į dešinę. Kai pasieksite kiekvieną kliūtį, pasodinkite dešinę koją į žemę ir laikykite ją tris sekundes. Šį gręžimą pakartokite abiem kryptimis.

Pagrindinė “Sprint” gręžimo mašina pagerins jūsų greitį ir baseiniuose, ir lauke. Nuimkite du kūgius ir padėkite juos 10-20 metrų atstumu vienas nuo kito. Savo trenerio ženkleliui sprinkite nuo pirmojo kūgio iki antrojo kūgio. Prieš pakartodamas sprintą grįžkite į pirmąjį kūgį. Norėdami pakeisti šį sprinto pratybas, galite paleisti sprintas į šonus arba atgal. Atlikite tiek daug sprinto, kiek galite, kol atsigausite.

“Ball Shuffle” gręžtuvas skirtas pagerinti jūsų judrumą ir pėsčiomis kaip ąsotis. Sustokite penkių pėdų nuo savo trenerio su beisbolo rankoje. Savo trenerio ženklelyje paleiskite taip greitai, kaip galite į savo trenerį, įteikdami jam beisbolo. Kai tik jis gauna kamuolį, nukreipiamas į pradinę padėtį. Jūsų treneris mesti kamuolį į dešinę ar kairę pusę. Maišykite link kamuoliuko, padėkite jį ir grąžinkite jį treneriui. Pakartokite, kol pavargsta.

Trijų rutulinių lauko gręžtuvas pagerins jūsų greitį ir reakcijos laiką lauke. Ar jūsų treneris patraukia tris kamuoliukus ir stovi kelias pėdas prieš jį. Ant jo ženklo eikite tiesia linija nuo autobuso, tikėdamasi, kad beisbolas taps dešine pele. Prieš sukdami kairįjį petį, paimkite pirmąjį kamuolį iš savo trenerio. Prieš sukdami atgal į dešinę pečių, paimkite kamuolį per kairįjį pečių. Po to, kai sugautas trečias kamuolys, nustokite veikti ir grįžti į pradinę padėtį.

Trys kliūtys gręžimo

Pagrindiniai spyruokliai

Kamuolys šaudyti

Trijų rutulinių lauko grąžtai