Ar galiu turėti kavą, jei manęs pasninkau prieš kraujo darbą?

Kaip įprasto fizinio patikrinimo dalį, jūsų sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas gali nustatyti kraujo darbus, kad įvertintų jūsų fizinę būklę. Jūsų kraujyje, norint gauti tikslią maistinių medžiagų kiekį ir kraujo ląstelių skaičių, kartais gali prireikti greitai paspartėti, dažniausiai per naktį, kol gydytojas kraują įtrauks į laboratoriją. Turite vengti bet kokio dalyko, kuris gali pakeisti testo rezultatus – net puodelį kavos.

Kraujo nestabilumas

Išskyrus vandenį, maistą ir gėrimus, kuriuos vartojate, galite papildyti ar keisti jūsų kraujyje esančius komponentus, kurie veikia jūsų mėginį, ir jūsų gydytojo supratimą apie jūsų sveikatą. Kraujo tyrimams, kuriems reikalingas mitybos švarus skalūnas, gali būti įtraukti individualūs mėginiai gliukozės kiekiui kraujyje, cholesterolio ar trigliceridų kiekiui nustatyti arba įvairiems ekranams, pvz., Lipidams ar pagrindinėms medžiagų apykaitos plokštėms. Jums taip pat gali prireikti greitai, jei gydytojas sujungia nestabilius tyrimus, tokius kaip pilnas kraujo skaičius Ir tikrina fermentus, vitaminą D ar kitus maistinių medžiagų kiekius testams, kuriems reikia bado. Kai kurie kraujo darbai, pvz., Gliukozės toleravimo tyrimai, atliekami dviejų ar daugiau kartų, kad būtų užtikrintas tikslumas. Tyrimo laboratorija gali nurodyti jums nevalgyti vakarienę naktį prieš ir neužsikrėsti savo ryto pusryčių, kavos ar arbatos, kol po kraujo nuleidimo.

Pasninko reikalavimai

Pasninkas apibrėžiamas kaip valgymas ir gėrimas, išskyrus vandenį. Šie siauri parametrai leidžia lab technikams ir gydytojams didžiausią diagnozavimo skirtumą, įvedant į dietą n ra kintamuosius. Nors galite laikyti juodą kava šiek tiek daugiau nei vandens, geriant jį, jūs sugeriate kofeiną ir kitus organinius junginius į kraują. Kad kraujo cheminei cheminei medžiagai būtų nustatytas teisingas skysčių ir elektrolitų balansas, jums reikia tik paprasto vandens, be vitaminų, kvapiųjų medžiagų ar karbonizacijos. Kai kuriais atvejais jūsų gydytojas paprašys prieš testą vengti tik tam tikrų maisto produktų, gėrimų ar vaistų.

Kaip pasiruošti

Jūsų gydytojas informuos jus, kada bus atliekamas jūsų kraujo tyrimas, ar greitai, ir jei taip, kiek anksčiau jūs turite išgydyti, paprastai nuo aštuonių iki 12 valandų. Pasiruoškite greitai valgyti tik valgant maistingą maistą prieš pasninkavimą. Padėkite sau laikytis nurodymų, atšaldžius šaldytuve šiek tiek vandens ir planuokite, kaip greitai sulauksite po kraujo tyrimo. Galite pakuoti pusryčius ir net izoliuotą kavos buteliuką, kad pradėtumėte greitį.

Kaip greitai

Kad galėtumėte efektyviai veikti ir kuo geriau išbandyti kraujo mėginius, tiesiog laikykitės savo gydytojo ar bandymų laboratorijos nurodytų nurodymų. Patikrinkite susitikimo laiką ir suskaičiuokite atgal į tinkamą pradžios laiką. Greitai su vandeniu nevartokite jokio kieto ar skysto maisto ir negerkite kavos, soda ar kitų gėrimų. Pabandykite greitą laiką, kai valgote dar maistingą maistą pasirinkdami savo gėrimą.