Ar galiu naudotis po TKA žievelės?

Trichloracto rūgštis – TCA – žievelė yra cheminė žievelė, kuri laikoma vidutinio ilgio žievė. Odos specialistai naudoja šią žievelę, kad gydytų įvairius odos trūkumus, tai reikalauja ilgesnio atkūrimo laiko, nei paviršinis žievelės, kaip glikolio arba alfa hidroksi rūgšties žievelės. Tai reiškia, kad jūsų dermatologas ar estetikas gali pasiūlyti specialias instrukcijas, kurios turi įtakos jūsų kasdieninei veiklai, įskaitant pratimus po jūsų žievelės.

Pratimai nerekomenduojami iš karto, kai atlikote vidutinį cheminį žievelę. Taip yra todėl, kad prakaitavimas gali padidinti jūsų odos spalvą. Šis poveikis gali paskatinti netolygų odos šveitimą ir odos raudonumą bei skausmus, dėl kurių gali padidėti diskomfortas. Be to, iš karto po žievelės, jums bus nukreipta, kad išvengtumėte veido išraiškos, plauko veido ar nusileidžia į odą, ir visa tai gali būti pagunda atlikti šiuos pratimus. Dėl šių priežasčių turėtumėte vengti naudoti iškart po TCA žievelės.

Tinkamas laikas grįžti į pratimą gali priklausyti nuo jūsų individualios pažangos po cheminių žievelių. Kadangi po TCA žievelės reikia vengti prakaitavimo, palaukite, kol jūsų oda pradės išgydyti prieš pradėdama pratimą. Ženklai, kad galite būti pasirengę grįžti į pratimą, nėra odos raudonos, skausmingos dėmės. Tai gali užtrukti nuo penkių iki septynių dienų. Jei nesate tikri, ar pakankamai išgydavote, galbūt norėsite pamatyti savo gydytoją, kuris gali išvalyti jus naudotis.

Kadangi prakaitavimas yra viena iš pagrindinių priežasčių, dėl kurių jūs neturėtumėte naudotis pratimu po veido šveitimo, gali būti įmanoma užsiimti pratimais, dėl kurių jūs prakaito per praėjus 24 val. Po jūsų žievės. Pavyzdžiui, joga, tai chi, pilatesas ar vaikščiojimas. Pasitarkite su savo dermatologu.

Kadangi TCA žievelė prasiskverbia į gilesnę odą nei lengvesni žievelės, jūsų dermatologas gali rekomenduoti pradedant vartoti retinolį, pigmentų slopinimą ar alfa hidroksi rūgšties vartojimą apie mėnesį prieš pradedant nagus. Tai padeda inicijuoti šveitimo procesą. TCA žievelė yra naudojama šviežiai išvalytajai odai ir paprastai po vaistų, skirtų skausmui mažinti. Minkštimas paskatins jūsų odą karščioti keletą akimirkų, o jūsų estetikas pritaikys ledo suspaudimus, kad vėliau sumažintų deginimo pojūtį. Nors galite tikėtis, kad gausite naudos, pvz., Sumažinsite smulkias linijas, skleiskite odos tonas ir augs kolagenas. Kurį laiką jūsų odai išgydyti po procedūros.

Iš karto po skutimo

Kada atnaujinti pratimą

Kuris pratybų pratęsimas

Fondas apie tai, kaip tai veikia