Ar 30 minučių treniruoklyje galite padėti numesti svorį?

Subalansuota mityba ir fizinis krūvis yra būtinas svorio mažinimui. Net nedideli fizinių krūvių kiekiai, jei juos atliekate pakankamai reguliariai, gali padėti pasiekti savo svorio mažinimo tikslus. 30 minučių treniruotės ant treniruoklio gali tilpti į net sunkiausius grafikus. Šio tipo pratimai yra naudingi svorio netekimui, jeigu jūs skiriate nuo penkių iki šešių dienų per savaitę ir rūpinosi savo kalorijų vartojimu.

Mityba ir svoris

Svorio mažinimo raktas – pasiekti tinkamą energijos suvartojimo ir produkcijos pusiausvyrą. Kūnas naudoja energiją išlaikydamas pagrindines funkcijas, taip pat atlieka bet kokią fizinę veiklą. Ši energija papildoma valgant. Kūnas maistą gamina energijai gaminti. Kai energijos kiekis, išmatuotas kalorijomis, išgeriamas per maistą, viršija kūno sunaudotą kiekį, energijos perteklius laikomas kaip riebalai. Kai naudojama suma viršija sunaudotą kiekį, riebalų atsargos sunaudojamos skirtumui kompensuoti.

Pratimai ir svorio netekimas

Norint numesti svorio, būtina įsitikinti, kad energijos kiekis, kurį sunaudoja kūnas, yra mažesnis už sunaudojamą kiekį. Du pagrindiniai būdai tai padaryti yra mažinti maisto kiekį arba didinti fizinės veiklos metu sunaudojamos energijos kiekį. Sėkmingiausi svorio netekimo planai apima abi. Bet koks fizinio aktyvumo padidėjimas, net ir gana mažas, gali būti naudingas kaip tokio bendro plano dalis.

Kalorijos, sudegintos ant treniruoklių

Treadmills yra veiksmingas būdas gauti naudos sveikatai pėsčiomis ar bėgimu net blogo oro sąlygomis arba tose vietose, kuriose tai gali būti netinkama. Vaikščiojimas ir važiavimas gali sušvelninti kalorijas, nors eina daugiau. Trisdešimt minučių pėsčiomis su 3 mylių per valandą greičiu užsidegs apie 135 kalorijas už 180 svarų suaugusį, o 30 minučių važiuojant 6 mylių per valandą bus sudeginti apie 400 kalorijų.

Treadmill Exercise ir Jūsų Weight Loss Plan

Trisdešimt minučių treniruoklių pratimai gali sudeginti vidutinį kalorijų kiekį, kuris gali būti naudinga svorio netekimo plano daliai. Tai yra veiksmingiausia, jei ją pakartotinai reguliuojate kiek įmanoma ir kartu sutaupysite kalorijų kiekį. Jungtinių Amerikos Valstijų žemės ūkio departamentas rekomenduoja, kad moterims nuo 26 iki 50 metų, kurių kalorijas rekomenduotų moterims, kurios reguliariai užsiima fizine veikla, rekomenduojama 1800 kalorijų per dieną suvartoti. Jūsų kalorijų suvartojimas ar šiek tiek žemiau šių lygių, reguliariai sportuojantis ant bėgimo takelio, yra veiksmingas būdas numesti svorį.