Septynių mėnesių amžiaus kosulys

Suaugusiems, kurie serga kosuliu, galima rinktis iš daugelio be recepto vaistų, skirtų simptomams palengvinti. Tačiau, kai vaikui pasireiškia kosulys, taikomos skirtingos taisyklės. Kadangi vaistų nuo kosulio nerekomenduojama mažiems vaikams, sunku rasti greitą ir veiksmingą priemonę simptomų valdymui. Laimei, yra keletas namų gynimo priemonių, tokių kaip skysčiai ir drėkintuvai, kurie gali pasiūlyti simptomų palengvinimą. Nors 7 mėnesių amžiaus ar kūdikių kosulys paprastai nėra rimti ir praeina per kelias savaites, yra keletas simptomų, kuriuos pediatras turi įvertinti.

Skysčiai ir poilsis

Suteikti 7 mėn. Didelę skysčių kiekį padeda užkirsti kelią dehidratacijai, ploniems gleivių išsiskyrimams ir apsaugo burną ir gerklę nuo pernelyg sausos. Gerai hidratuojantis gyvenimas taip pat padeda jūsų kūdikiui lengviau kramtyti skreplius. Krūties pienas, formulė, paprastas vanduo, sultys ir šilta sriuba yra geras pasirinkimas. Jūsų kūdikis taip pat gali būti pavargęs ir reikia daugiau poilsio, ir tai yra puikus laikas ilgesniam nakties ir ramybės laikui užsiimti.

Drėkintuvas

Drėkinamasis oras iš garo ar drėkintuvo padės sumažinti gerklės, plaučių ir gleivių sudirginimą ir sausumą ir leisti vaikui miegoti lengviau. Palyginti su garintuvais arba šiltomis rūko drėkintuvais, šalto oro purvo drėkintuvai yra saugesni, jei jų yra maždaug 7 mėnesių amžiaus. Kai kuriems kosams gali padėti trumpesnis karšto drėgno oro poveikis, pvz., 20 minučių paimkite kūdikį į garų vonios kambarį.

Gydymas išvengti

Dėl rimto šalutinio poveikio rizikos, nerekomenduojamų vaistų nuo kojų gydymas nerekomenduojamas, kaip nurodoma 2008 m. Balandžio mėn. “Krūtinės angliškai” paskelbtose gairėse. Nors medus šaukštelis gali nuraminti gerklę ir palengvinti kosulį , Medus niekada neturėtų būti skiriamas vaikui iki 1 metų dėl botulizmo rizikos. Remiantis 2013 m. Gruodžio mėn. “Amerikos šeimos gydytojo” ataskaitos duomenimis, buvo įrodyta, kad kiti natūralūs gydymo būdai, tokie kaip cinkas ir vitaminas C, palengvina šaltų simptomų atsiradimą, tačiau šie papildai neturėtų būti vartojami 7 mėnesių amžiaus, nebent Pediatras patvirtina dozę.

Įspėjimai

Vienas iš sudėtingiausių kūdikių kosulio aspektų yra trukmė – dauguma kosulių išsisklaido per 14 dienų, tačiau mažuma trunka 3-4 savaites pagal “Thoraks” paskelbtas gaires. Nors dauguma kūdikių kosulių sukelia virusas – tokiu būdu nėra gydomi antibiotikais, kai kuriuos sukelia alergijos ar dirgiklis, pvz., Netinkami rūkai. Jei įmanoma, pašalinamas piktnaudžiaujantis dirginantis arba alergenas yra veiksmingas gydymas. Jei jūsų kūdikiui būdinga karščiavimas, sunkus kvėpavimas ar mažas kosulys, kuris išliko mažiausiai 2 savaites, paskui pediatras turi ištirti kitas priežastis. Jei kosulys prasideda iškart po užspringimo epizodo arba po to, kai jūsų kūdikis įkvepia svetimkūnį, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.