Plika lapeliai vaikams

Padaugintos pėdos ant jūsų vaiko galvos gali atsirasti dėl kelių priežasčių. Nustatykite savo vaiko diagnozę, kad nustatytumėte vaiko diagnozę. Kai jūsų vaiko daktaras nustatys išpūstos vietos priežastį, ji gali rekomenduoti tinkamą gydymą problemai spręsti.

Priežastys

Alopecija areata, autoimuninė odos liga, gali sukelti plikais ant galvos ir kitose kūno dalyse. Pasak “National Alopecia Areata Foundation”, Alopecia areata veikia daugiau nei 4 milijonus žmonių Jungtinėse Valstijose ir dažnai prasideda vaikystėje. Grybelis taip pat gali sukelti nuplikusius dėmelius ant jūsų vaiko galvos. Grybelis yra grybelinė odos infekcija, sukelianti bėrimą kartu su plaukų slinkimu, jei jis atsiranda ant galvos odos.

Simptomai

Remiantis Amerikos dermatologų akademija, alopecija areata dažniausiai veikia galvos odą ir prasideda vienu ar keliais nedideliais, monetos dydžio plikomis. Liga gali paveikti blakstienų ir antakių plaukus. Niežėjimas ar diskomfortas gali atsirasti prieš prasidedant plaukų slinkimui. Tuo tarpu sėklidė gali pasirodyti kaip iškeltos, raudonos dėmės ant galvos odos žiedo formos. Šie pleistrų gali būti niežulys ir gali būti lizdinės plokštelės. Sveikatos tobulinimo ir švietimo svetainės direktoriai praneša, kad plaukai užkrėstose vietovėse gali tapti trapūs ir lengvai atsikratyti.

Diagnozė

Jūsų vaiko gydytojas gali diagnozuoti jūsų vaiko problemą išnagrinėjęs galvos odą. Kai kuriais atvejais gali būti reikalinga galvos odos biopsija, siekiant nustatyti problemos priežastį. Jei jūsų gydytojas teigia, kad jūsų vaikas turi sąsišlavą, jis gali naudoti specialią mėlyną šviesą, dėl kurios infekcija tampa labiau matoma.

Gydymas

Nėra gydymo alopecija areata, bet gydytojai gali skirti vaistus, kurie gali padėti gydyti ligą. Pasak “National Alopecia Areata Foundation”, rekomenduojamas antralino grietinėlė arba tepalas ir vietinis minoksidilas. Gydytojai taip pat gali gydyti alopecija areata su kortizono injekcijomis, kad paskatintų naują plaukų augimą. Jei vaikas vartos receptinius priešgrybelinius vietinius vaistus arba grynai priešgrybelinius vaistus, išnyks plaukų slinkimas.

Apsvarstymai

Plyšios dėmės gali būti trichotillomanijos, sutrikimo, kuris verčia vaikus ištraukti savo plaukus, rezultatas. Dėl stresinių situacijų vaikai gali padidinti elgesį, todėl susiduriama su nerimumi, jei draugai pastebi plikę. Amerikos vaikų ir paauglių psichiatrijos akademija pataria nebaudžiant vaikus už plaukų ištraukimą, nes bausmė nesustabdys elgesio ir gali sukelti savigarbos problemų. Jei jūsų vaikas kenčia nuo trichotilomanijos, gydytojas gali pasiūlyti kognityvinę elgesio terapiją arba vaistus. Vaistas gali būti naudingas norint sušvelninti tam tikrų sutrikimų simptomus, kurie gali pabloginti problemą, pvz., Obsesinis kompulsinis sutrikimas, depresija ar nerimas.