Nauda iš juodos žėručio

Spalvingas juodas mineralas, juoda žėrutis yra dažnas mineralas, rastas granito ir kitų metamorfinių uolų. Taip pat žinomas kaip biotitas, juodosios žėrutis yra sudarytas iš geležies, magnio, aliuminio, silicio, deguonies ir vandenilio. Jis turi nelygus nuoseklumą. Naudojant ekstraktą, juodosios žėrutis turi daug naudos sveikatai. Vis dėlto, prieš pradėdami vartoti juodąjį žėručio ekstraktą, pasitarkite su savo gydytoju.

Fonas

Dr Asao Shimanishi tyrinėjo Japonijoje 1960-aisiais, juodosios žėrutis turėjo daugybę mineralų, kurie yra naudingi organizmui. Sužinojusi apie juodos žėručio naudą sveikatai, Shimanishi nusprendė patenkinti juodosios žėručio naudojimą ištraukdamas mineralus ir laikydamas juos jonizuotoje būsenoje. Ši forma yra žinoma kaip juodos žėručio ekstraktas ir tinka vartoti žmonėms.

Valymas

Naudojamas valyti ir išvalyti vandenį, juodasis žėručio ekstraktas gali būti nuryti, jį pridedant prie vandens. Kai piltuvėlio pilnas juodųjų žėručių ekstraktas pridedamas prie vandentiekio vandens, toksinai vandenyje surenka ir sėdi prie stiklo dugno. Šie toksinai jau nebegali sugerti vandeniu. Juodosios žėručio ekstraktas pašalina toksinus, tokius kaip sunkieji metalai, kartu su geriamuoju vandeniu pridedant sveikų mineralų.

Pašalinimas

Pasak Shimanishi, juodoji žėrutis yra naudinga norint pašalinti kalcifikaciją iš smegenų, plaučių, prostatos ir krūtų. Tai gali būti imtasi pašalinti kandido (mielių) iš kūno ir taip pat gali būti naudojamas pašalinti plokštelę iš dantų.

Reglamentas

Nors deguonimi kraujas, juodoji žėručio taip pat gali būti naudojama kraujo spaudimui ir cukraus kiekiui kraujyje reguliuoti. Inkstų akmenys gali praeiti neskausmingai. Shimanishi taip pat teigia, kad juodosios žėručio ekstraktas gali sustabdyti plaukų slinkimą ir atvirkščiai pilkosioms plaukams.

Norint išvalyti vandenį, įpilkite 15 lašų kiekvienam vandens kiekiui. Kruopščiai sumaišykite tirpalą ir palikite 30 sekundžių. Vidaus žievės ekstrakto vartojimui vieną mėnesį reikia vartoti dvi dozes per dieną. Viena dozė yra 1 šaukštelis. Juodos žėručio 1 oz. Vandens. Pirmąją dozę reikia suvartoti iš karto ryte, o po to – po vieną kvartą per vieną valandą po jo vartojimo. Antroji juodosios žėručio dozė gali būti tokia pati kaip ir vakare, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai.

Prieš bandydami juodųjų žėručių ekstraktą apsvarstykite kainą. Už vienos mėnesio tiekimą 150 USD už paskelbimo dieną juodoji žėrutis nėra pigus. Be to, tai yra labai rūgštus tirpalas, galintis sukelti problemų žmonėms, turintiems dirgliosios žarnos sindromą ar kitus virškinimo sutrikimus. Jei naudojate juodąją žėrutį vandeniui išgryninti, “Adya Clarity” juodos žėručio ekstrakto gamintojas rekomenduoja naudoti papildomas vandens filtravimo priemones kartu su tirpalu. Tai reiškia, kad vieno tirpalo naudojimas nėra pakankamas, kad vanduo būtų grynas. Prieš naudojant juodąjį žėručio ekstraktą, turi būti naudojamas anglies filtravimo sluoksnis.

Naudojimo instrukcijos

Svarstymas