4 mėnesių kūdikio dieta

Po 4 mėnesių jūsų kūdikio apetitas auga, ir ji geria daugiau nei ji anksčiau. Tačiau daugeliui vaikų 4 mėnesių trukmės ženklas yra tada, kai jų dietos pradeda keistis. Priklausomai nuo jūsų vystymosi ir pediatro filosofijos, jūsų kūdikis gali būti pasirengęs įtraukti į savo mitybą naujus maisto produktus.

Dienos maitinimas

Po 4 mėnesių jūsų kūdikis gauna visas savo maistines medžiagas iš motinos pieno ar jo sudėties. Vaikų globos namai BabyCenter.com praneša, kad kūdikiams po 4 mėnesių gali būti net 10 maitinimo krūtimi pieno arba 40 oz. Formulės per dieną. Jei jis sugebės išnaudoti visą šitą šėrimą be problemų, jo apetitas yra sveikas ir jis gali būti pasirengęs pereiti prie kieto maisto.

Nakties maitinimas

Jūsų keturių mėnesių kūdikis pasiekia vietą, kurioje naktį jo nebereikia valgyti. Pasak “Texas Children’s Pediatric Associates”, dauguma šio amžiaus vaikų kūdikių gali praeiti septynias ar daugiau valandų naktį be maitinimo. Gerai, jei jūsų kūdikiui reikia daugiau pašaro nei šis, tačiau galėtumėte paskatinti ją miegoti vėliau naktį be maitinimo.

Grūdai

Jūsų kūdikio 4 mėnesių priežiūros metu jūsų gydytojas gali rekomenduoti pradėti vartoti kietą maistą. Daugeliu atvejų pirmasis kietas maistas, kurį jis turės, yra ryžių grūdai. Pradėsite, paskirdami jam grūdų ir mišinių mišinį arba pieną, kuris laikui bėgant tampa storesnis, nes jis pasislenka prie tekstūros. Tai gali užtrukti šiek tiek laiko, kad priprasti prie šio naujo valgymo būdo, tačiau jis galų gale atvyks pasimėgauti javais.

Vaisiai ir daržovės

Kai jūsų kūdikis įsisavina grūdus, ji yra pasirengusi perkelti į jarred vaisius ir daržoves. Tai yra kitas žingsnis link valgio stalo maisto. Tačiau praėjus 4 mėnesiams, vaisiai ir daržovės, išpjaustyti, yra tik papildomi dietos formos ar motinos pieno. Laikykitės vieno maisto keletą dienų, kad galėtumėte pamatyti, kas jai geriausiai tinka arba gali turėti neigiamų reakcijų.

Daugiau nei 4 mėnesiai

Kai jūsų kūdikis prisitaikys prie kieto maisto, galėsite šiek tiek atsipalaiduoti. Jis turės reguliarų pašarų, taip pat javų ir šveistų maisto produktų, kol jis bus maždaug 8 mėnesiai. Tuo metu jis gali pradėti vartoti tą patį valgomojo maistą, kurį valgysite kiekvieną dieną. Kai jam sulaukęs vienerių metų, jis bus pasirengęs gauti pilną pieną ir galės sekti vaiko maitinimą.