Ar yra maisto produktų, galinčių turėti stresą?

Smegenų sukrėtimas dažniausiai atsiranda, kai nukentėjo galvą ir išryškėja pasikeitusio sąmoningumo būsena arba galvos skausmas. Jūs taip pat galite prarasti sąmonę. Pasak Merilendo universiteto Medicinos centro, daugiau nei milijonas žmonių Jungtinėse Amerikos Valstijose kasmet susižeidžia. Norint išvengti galvos smegenų pažeidimo, prieš pradėdami gydytis namuose, turite atlikti medicininę apžiūrą.

Dauguma sutrikimų nesukelia komplikacijų, tačiau gali būti, kad galvos skausmas ar galvos svaigimas kelias dienas. Pasak Sietlo vaikų ligoninės, poilsis yra vienas iš pirminių sutrikimų. Jauni suaugusieji ir vaikai turėtų susilaikyti sportuoti maždaug tris mėnesius. Svarbu valgyti sveiką, subalansuotą visą grūdų, baltymų, vaisių ir daržovių mitybą, nes smegenims reikia išgydyti maistines medžiagas.

Nors išlaikant sveiką mitybą yra svarbu gydymui, po kelių dienų galite nukentėti nuo galvos. Valgykite maži patiekalai, kurie netrukdys skrandžiui, pvz., Avižiniai dribsniai ir grūdų kviečių skrudinta duona. Gerai kramtykite savo maistą, kad padėtumėte virškinti. Jei turite galvos skausmą ir nesugebate lengvai kramtyti, pagardinkite maistą arba bandykite minkštesnius vaisių ir daržovių šaltinius, pvz., Obuolių ir vaisių kokteilius. Papjaukti kiaušiniai yra veiksmingas baltymų šaltinis po galvos traumos. Pasak “Alternate Pulmonary Medical Associates”, jums gali tekti laikytis skysčių ir gali naudoti baltymų kokteilius ar kitus maistinius gėrimus, skirtus maitinimui.

Poveikis galvai sukelia drastišką smegenų cheminio metabolizmo sutrikimą pagal 2011 m. Balandžio mėn. Straipsnį “The Globe and Mail”. Sumažėjus smegenims greitai maitinant energiją po sužalojimo, galite sušvelninti pasekmes, kurias jūs patiriate dėl smegenų sukrėtimo. Greitai tiekiant baltymų užkandžių barą, riešutus ar baltymų purtant iš karto po sužalojimo ir po keletos savaičių išlaikant didelį baltymų kiekį, gali sušvelnėti būsimos problemos ir padėti greičiau atsigauti. Mėsa yra veiksmingas baltymų šaltinis, į kurį įeina dieta, nes joje taip pat yra pakankamai kreatino, kuris jūsų smegenims suteikia pakankamai greito energijos.

Patinimas ir uždegimas gali sukelti padidėjusių problemų dėl galvos traumos ir smegenų kraujavimo. Valgykite maisto produktus be druskos ar sumažintą natrį, kad išvengtumėte vandens sulaikymo ir edemos. Maistas, kuris gali veiksmingai sumažinti uždegimą, apima raudonąsias vynuoges, kuriose yra rezveratrolo. Vietoj druskos naudokite pagardai, tokius kaip ciberžolė, kurios taip pat turi uždegimą mažinančias savybes.

Gydymas

Valgymas

Energija

Uždegimas