Obuolių sidro acto nauda rūgšties refliuksui

Obuolių sidro actas suteikia naudos, kurios gali sumažinti ar užkirsti kelią rūgšties refliuksui. Nors obuolių sidro acte yra acto rūgštis, kuri kai kuriems žmonėms gali sukelti refluxą, kiti vartoja obuolių sidrą kaip rėmuo, skausmas ir deginimas viršutiniame krūtinėje ir gerklėje nuo rūgšties refliukso. Gydymo veiksmingumas gali priklausyti nuo žmogaus ir rėmens. Tiesiog kaip rūgšties refliukso sukelti žmonės skiriasi, sprendimai taip pat gali paveikti žmones skirtingai.

Acid Reflux Priežastys

Acid reflux atsiranda paprastai po tam tikrų maisto produktų ir gėrimų vartojimo ar valgymo sunkiųjų patiekalų. Pasak “National Digestive Diseases Information Clearinghouse”, kai sutrinka tinkamai, susilpnėjęs stemplės raumenis leidžiama skrandžio rūgšties atsarginė kopija. Žiedo tipo raumenys atsidaro, nes maistas ir gėrimai patenka į skrandį, o tada uždaro. Maisto produktai, kurie atpalaiduoja raumenis ir sukelia rūgšties refliuksą, gali būti riebus maistas, keptas maistas, pomidorų produktai, svogūnai, česnakai, kofeinas ir gazuoti gėrimai, tačiau gali būti ir jūsų konkrečių priežasčių. Dideli patiekalai padidina rūgšties refliukso riziką, sulėtindami virškinimą ir skrandį išskiriant daugiau rūgšties.

Skrandžio rūgštis

Jūsų skrandyje gali būti nepakankamai rūgšties arba galite valgyti mažai rūgštingumo maisto produktų, todėl rūgšties refliukso. Pasak “Disabled-World.com”, obuolių sidro actas imituoja rūgštingą skrandžio lygį, kad padėtų tinkamai suvalgyti maisto produktus. Atsižvelgiant 1 šaukštą obuolių sidro acto prieš kiekvieną valgį gali sumažinti simptomus, ir tęsiant praktiką nuo trijų iki devynių mėnesių gali pašalinti rūgšties refliuksą. Ekologiškas obuolių sidro actas gali išlaikyti daugiau natūralių fermentų.

Teisės gynimo priemonės

Kaip ir daugelis namų ar liaudies gynimo priemonių, obuolių sidro actas gali suteikti atleidimą nuo rūgšties refliukso kai kuriems žmonėms, bet ne kitiems. Taip pat, kaip jūs turite tam tikrų maisto produktų, kurie paveikia jus, priemonės taip pat gali skirtis. Žmonės, kurie sako, kad obuolių sidro actas veikia riebalų reljefas, geriamasis geriamasis mišinys nuo 1 arbatinio šaukšto iki 2 šaukštų stikline vandens. Kiti praryja 1 arbatinį šaukštelį obuolių sidro acto, kuris trumpam gali sukelti deginimo pojūtį, o tada greitai atleisti nuo rėmens. Galbūt norėsite atidžiai išbandyti obuolių sidro actą, jei neturite antacidų ar kitų metodų. Kadangi šie namų gynimo būdai nebuvo kliniškai įrodyti, kreipkitės į savo gydytoją dėl dietos ir medicinos pagalbos, jei dažnai pasireiškia rūgšties refliuksas.

Žarnyno apsauga

Obuoliuose yra tokių pačių fermentų kaip ir obuolių sidro acto, kuris gaunamas iš susmulkintų ir fermentuotų obuolių. Daugelis rūgšties refliukso dietos apima obuolius kaip rekomenduojamą maistą. Obuolių sidro actas gali suteikti žarnyno apsaugą nuo rūgšties refliukso. Actas sumažina kraujo pH lygį, kad padėtų žarnyno sistemai kovoti su kenksmingomis bakterijomis ir grybais. Pasak “Merilendo medicinos centro” universiteto, “Apple sidro actas” taip pat gali turėti tam tikrų antimikrobinių savybių, todėl rekomenduoja 2 arbatinius šaukštelius šerti į puodelį šilto vandens keletą kartų per dieną apsinuodijimui maistu. Antibakterinis poveikis iš obuolių sidro acto gali padėti išvengti žarnyno problemų, dėl kurių atsiranda rūgšties refliukso.