Gali kūdikiai gerti spanguolių sultis?

Prieš 6 mėnesių amžiaus jūsų kūdikiui nereikia gerti vandens, sulčių ar kito gėrimo, taip pat vaisių sulčių, tokių kaip spanguolių sultys. Kai jūsų kūdikis sulaukia 6 mėnesių amžiaus, galite pradėti vartoti kietą maistą, taip pat tam tikrus gėrimus. Tačiau, prieš pradėdami siūlyti savo mažajam savo pirmąjį spanguolių sulčių gurkšnį, sužinosite rekomendacijas dėl kūdikių ir sulčių.

Anot “HealthyChildren.org”, kol jūsų kūdikis sulaukia 6 mėnesių amžiaus, vienintelis maisto produktas, kurio jai reikia, yra motinos pienelis arba jo formulė. Tai yra todėl, kad motinos pienelis ir formulė yra visiškas mitybos šaltinis ir tiekia maitintojui viską, ko reikia sveikai ir tinkamai augti. Spanguolių sultys nėra tokios maistingos kaip motinos pienelis ar formulė ir nepateiks jūsų kūdikiui visų pagrindinių maistinių medžiagų, kurių jai reikia. Kai jūsų kūdikiui sukaks 6 mėnesiai, galite drąsiai leisti jai gerti sulčių, bet suvokti, kad jis neturi papildomos maistinės vertės, palyginti su šviežių vaisių tiekimu, praneša “HealthyChildren.org”.

Nors spanguolių sultys yra saugus daugumai kūdikių po 6 mėnesių amžiaus, tai nereiškia, kad turėtumėte leisti savo kūdikiui neribotą kiekį. Daugelis spanguolių sultyse yra pridėto cukraus, kurio jūsų kūdikiui nereikia, ir kuris skatina kalorijų skaičių, taip pat nepateikia maistinių medžiagų, tokių kaip pluoštas. Pasak “KidsHealth”, geriant per daug sulčių palieka kūdikiui didesnę nesveiko svorio, dantų skausmo ir viduriavimo riziką. Vietoj to savo kūdikį kiekvieną dieną naudokite ne daugiau kaip 4-6 unces 100 proc. Vaisių sulčių, kuriame nėra pridėto cukraus ir maistingesnė nei vaisių skonio sultingų gėrimų.

Jei nuspręsite, kad jūsų kūdikiui būtų maži kiekiai sultų, rekomenduojame “KidsHealth”, taurėje, pavyzdžiui, sippy taurė, o ne butelis. “Vaikų” pranešimuose paskelbtas 2001 m. Leidžiamas sultys su buteliu gali pakenkti kūdikiui padidėjus danties pavojaus rizikai. Neleisk savo kūdikiui slaugyti puodelio sulčių visą dieną, nes ji gali trukdyti badui ir sukelti mažyliui maistą, pvz., Motinos pieną, pieno mišinį ir kūdikių maistą. Be to, vaistažolių ar dehidratacijos gydymui nenaudokite sulčių, “Pediatrijos” straipsnis įspėja. Sultys nėra veiksmingas gydymas ir gali iš tikrųjų pabloginti viduriavimą.

Nors mažas sultys gali turėti vietą jūsų kūdikio sveikai mitybai, kiti gėrimai gali suteikti daugiau mitybos būdo. Krūties pienas ir formulė, žinoma, yra labiausiai mitybiniai gėrimai, skirti maitinti kūdikį, ir gali būti jos pirminis skysčių šaltinis, kol bus pirmasis gimtadienis. Įvedę kietą maistą į savo kūdikio mitybą, galite taip pat pateikti nedidelį kiekį paprasto vandens, pastabas “HealthyChildren.org”. Kai jūsų kūdikis pasiekia savo pirmąjį gimtadienį, sveikas pienas yra maistingas variantas, kuris tiekia pagrindines maistines medžiagas, tokias kaip baltymai ir kalcio. Nenaudokite karvės pieno prieš pradedant vaiko pirmąjį gimtadienį.

Kai laikas yra teisingas

Kiek daug sultys?

Geriausi būdai sultyse

Sveikos alternatyvos