Bokso žandikauliai, sudrėkantys rankogalius ir raiščius

Bet kokio tipo bokso žandikaulis gali sukelti suplyšusį rotoriaus manžetę arba raištį jūsų peties. Kadangi perforavimo smūgis naudoja pečių raumenis, jie yra pažeidžiami dėl sužeidimų. Jokio specialaus bokso rezultatas daugiau sužalojimų negu kiti smūgiai, tačiau blogai įvykdyti streikai arba nepakankamas treniruotes gali prisidėti prie suplyšusių rotorių rankogalių ir raiščių.

Pečių sužalojimai

Rotacinės rankogaliai susideda iš keturių raumenų, kurie padeda perkelti pečių sąnarį. Bet kuris jūsų rotoriaus rankogalio raumenys gali sudaužyti dėl ūminės traumos ar lėtinio pernelyg ilgo naudojimo. Ūminis ašaras paprastai atsiranda dėl staigaus, stipraus judesio, pvz., Bokso jubo. Ilgalaikis ašaras vystosi laikui bėgant. Jūsų pele taip pat yra įvairių raiščių, jungiančių jungtį ir jungiančius skirtingus kaulus ir kremzles. Šie raiščiai gali plyšti dėl bokso, kuris paprastai atskiriamas peties.

Priežastys

Nors jokio bokso kakliuko negalima sužeisti daugiau pečių, neišsprendžiant, gali atsirasti pečių sužeidimų. Galingas žandikaulis, kuris visiškai praleidžia savo tikslą, gali sukelti pečių dislokaciją ir raiščių ašaras. Kitokios ašaros rotacinės manžetuose ar raišteliuose gali atsirasti, jei perduodate štampus blogai arba nepadarėte stabilizacijos jūsų šerdies. Punching per sunku, prieš išmokant tinkamą formą, taip pat gali sužeisti.

Prevencija

Kai kurie rotoriaus manžetai ir raiščio ašaros atsitiko per daug. Stiprumo mokymas yra svarbus norint užkirsti kelią tokiems sužalojimų rūšims boksuose. Konkrečios pratimai, pvz., Atsparumo juostų ar laisvųjų svorių naudojimas, padeda sustiprinti rotoriaus manžetą ir pečių raiščius. Atsigulkite ant tavo šono, laisvo svorio rankoje žemiau išlenktos rankos. Pakelkite ranką į savo pilvą ir nuleisk ją. Tai padeda sustiprinti vidinę jūsų peties sukimąsi.

Atsargumo priemonės

Pasitarkite su treneriu prieš pradėdami bokso režimą. Jūsų treneris gali padėti įsitikinti, kad jūsų bokso žandikauliai naudojami teisingai, o jūsų kojos yra teisingoje vietoje prieš pradedant perforaciją. Tai gali padėti sumažinti sužeidimus. Jūsų treneris taip pat gali padėti jums sukurti stiprybės mokymo programą, kuri pagerins jūsų šerdį ir ginklus. Jei turite peties skausmą, pasitarkite su gydytoju. Dėl sąnarių ašarų ir rotoriaus manžetų traumų reikia gydymo ir galbūt chirurgijos.