Bokso mokymo dieta

Tapkite liesos ir tinka kaip bokseris suderindami keturias pagrindines mitybos principus: valgymo dažnumą, maistinių medžiagų laiką, makroelementų pusiausvyrą ir bendrą kalorijų kiekį. Tai suteiks mokymui būtiną energiją, taip pat padidins atsigavimą. Laikydamiesi šių principų, galite padidinti savo medžiagų apykaitą ir paskatinti kūną deginti riebalus kaip pagrindinį kuro šaltinį.

Maitinimo dažnis

Valgykite nuo penkių iki aštuonių kartų per parą, kad stabilizuotumėte cukraus kiekį kraujyje ir išlaikyti savo energijos lygį aukštą visą dieną. Šis valgymo dažnis išlaikys jūsų glikogeno atsargas. Glikogenas yra kūno energija, suformuota iš nurimtų angliavandenių, pakrauta ir pakrauta. Kaip ir boksininkas, šis aukštas valgymo dažnis prasideda pusryčiais ir baigiasi vakariene ir galbūt išgydomasis kuras prieš miegą. Šis regeneruoto kuro riebalų šalinimas padės raumenims išgydyti kitą dienos treniruotę.

Maistinių medžiagų laikas

Prieš pradedant treniruotę anksčiau, suvartokite sudėtingus angliavandenius, tokius kaip avižiniai dribsniai ar kvietiniai rupiniai, kad produktyviau treniruotumėte. Tai leis jums išvalyti savo glikogeno parduotuves, kad palengvintų riebalų deginimą. Per savo treniruotę, gurkšnokite sportinį gėrimą, kad galėtumėte pakeisti kalorijas ir elektrolitus, kad išvengtumėte raumenų mėšlungio. Po treniruočių suvartokite kuro šaltinį, kurio sudėtyje daugiausia angliavandenių ir kai kurių baltymų, kad iš naujo išpiltų glikogeno parduotuves. Šis atkūrimo degalis leidžia boksininkams dirbti produktyviai treniruojant kiekvieną dieną.

Angliavandeniai

Angliavandeniai bus jūsų mitybos plano pagrindas. Jūsų angliavandenių suvartojimas turėtų būti 50-65 proc. Visos dienos sunaudotos kalorijos. Riebalai degs angliavandenių buvimu, o šis didelis angliavandenių suvartojimas boksininkus palaiko labai liesos. Sutelkite dėmesį į kompleksinius angliavandenius (skirtingai nuo paprasto cukraus), pavyzdžiui, grūdų duonos ir makaronų, rudųjų ryžių, kinono ir saldžiųjų bulvių. Jūs taip pat norite vartoti vaisių, kurie suteiks antioksidantų. Antioksidantai yra labai svarbūs jūsų mitybos planui, nes jie padės kovoti su laisvųjų radikalų atsiradimu sunkių treniruočių metu.

Baltymai ir riebalai

Baltymai sudarys apie 20-30 procentų savo kasdienių kalorijų. Tai yra amino rūgštys – baltymų statybiniai blokai – baltymų šaltiniuose, kurie padeda raumenis ištaisyti. Vartokite liesų baltymų šaltinių, tokių kaip vištiena, žuvis, jautiena, kiaušinių baltymai ir baltymų papildai. Jūsų trečiasis makroelementas, mitybos riebalai, turėtų sudaryti nuo 20 iki 30 procentų jūsų kasdienio kalorijų kiekio. Vartokite riebalų su riebalais iš šaltinių, tokių kaip riešutai, riešutų sviestas ir linai.

Antioksidantai ir visos kalorijos

Kovojant su laisvųjų radikalų pažeidimais – streso metu susidaro laisvieji radikalai, pvz., Treniruotės – vartokite vaisių, daržovių ir multivitaminų antioksidantai. Kiekvieną rytą paimkite multivitaminą ir suvartokite vaisių ir daržovių nuo keturių iki šešių savo valgių ir užkandžių. Bendras dienos kalorijų kiekis bus pagrįstas jūsų svorio tikslais. Jei norite išlaikyti savo svorį, nustatykite savo bazinį metabolizmo greitį, naudodami BMR skaičiuoklę. Jei turite 2000 kalorijų BMR, sunaudokite nuo 2000 iki 2200 kalorijų per dieną ir pridedate papildomas 350-650 kalorijas per valandą treniruočių.

Jei pasirinksite mokyti du kartus per dieną, kaip bokseris, čia yra pavyzdys, kaip atrodo jūsų kasdienė mityba. Prieš pradėdami rytojaus treniruotę, išgerkite skystąjį angliavandenių ikimokyklinį priedą, kurį sudaro 60-70 procentų angliavandenių. Per savo treniruotę įpilkite 1-2 butelius skysčio pakaitos gėrimo. Iš karto po savo treniruotės sunaudokime panaudojimo kuro, sudaryto iš 70-80 proc. Angliavandenių; pusryčiams suvartokite visą kviečių bagelą su žemės riešutų sviestu, bananais ir šešiais kiaušinių baltymų. Vidurio ryto užkandis valgykite obuolį, daržovių sultys, migdolai ir baltyminis gėrimas, po kurio 12-colių kalakutiena išmaišoma su visa kviečių duona su daržovėmis ir sūriu pietums; prieš pat po pietų treniruotę pakartokite Prieš pradedant mokyti kuro iš anksčiau po to, po to treniruočių papildymo papildas, kuriame yra 70-80 procentų angliavandenių. Vakarienei valgykite kepta vištienos krūtinėlę, visą kviečių makaronus su padažu, daržoves ir salotas. Valgomasis gėrimas vartojama praėjus valandai iki lovos.

2 dienos mokymo diena