Balzamiko actas ir svorio kritimas

Balzamino actas yra vienas iš labiausiai vertinamų maisto produktų pasaulyje, kuriame yra “realių daiktų” butelis, kainuojantis daugiau negu kai kuriuos išmaniuosius telefonus. Tačiau prieinamą balzamiko actą taip pat galima įsigyti prekybos centruose, o tai yra geras dalykas, jei norite numesti svorio. Naudojamas tinkamai, šis gražus, tortas skystis gali padėti jums pasiekti savo svorio tikslų.

Ajaro rūšys

Mažai maisto produktų kainos skiriasi tiek, kiek balzamiko acto. Tikrosios balzamiko acto arba “balsamicos” pagamintos iš baltos Trebbinado vynuogių, kurios yra susmulkintos ir virtos iki maždaug pusės jų pradinio tūrio. Gautos vynuogių “must” vynas turi būti brandinamas ąžuolo statinėse mažiausiai 12 metų. Pagal šio žurnalo “Cookies Illustrated” 2007 m. Kovo mėn. Šį tipo actą galima pagaminti tik Italijoje ir kainuoja maždaug 200 dolerių už buteliuką. Tačiau “Kuko” pranešimai rodo, kad supermarketų balzamikiniai acto produktai, pagaminti koncentruoti ir saldinti raudonojo vyno actas ir kurių kaina yra nuo 4 iki 14 dolerių už buteliuką, yra priimtini pakaitalai kasdieniam naudojimui. Išbandykite keletą prekių ženklų ir pažiūrėkite, kurie jums labiausiai patinka.

Privalumai

Vienas iš geriausių būdų balzamiko acto gali padėti jums prarasti svorio suteikiant skonį be daug kalorijų. Pavyzdžiui, šaukštai balzamiko vinigretto salotų padažu pagaminti iš 1 arbatinio šaukšto alyvuogių aliejaus, 1 arbatinis šaukštelis sulčių iš stiklinės alyvuogių – taip pat galite naudoti vandenį – ir 1 šaukštas balzamiko acto yra tik 43 kalorijos. Tas pats kreminės rančinių salotų padažas yra 73 kalorijos, beveik du kartus didesnis nei balzamino vinigrette.

Teorijos / spekuliatai

Balzamino actas taip pat gali padėti jums prarasti svorį, padėdamas jums išlikti. Acto rūgštis actuose padeda sulėtinti maistą iš skrandžio į žarnyną, o tai padeda išlaikyti alkį lavoje, praneša “Good Housekeeping” žurnalas. Kiti ekspertai sutinka. Pasak Carol S. Johnstono, dr. R.D., acto, suvartoto su angliavandeniais, atrodo, kad kraujo cukraus ištrauka iš spikingo, todėl per kelias valandas nuo bado susidaro “cukraus avarija”.

Virtuvėje

Balzamino actas yra vienas iš daugialypių ingredientų. Galite, žinoma, jį naudoti, kad salotų padažu, bet jūs taip pat galite naudoti jį virti receptus. “Celebrity chef” ir mitybos advokatas Jamie Oliver rekomenduoja skrudinti pomidorus su balandziniu actu su porais ir baziliku, tuos pomidorus galite naudoti ant makaronų, picos arba virškinti visą grūdų duoną. Žiūrėkite skyrių “ištekliai”, kur rasite nuorodą į receptą.

Apsvarstymai

Taip pat, kaip ir balzamiko acto, tai nėra stebuklo svorio netekimas. Deja, stebuklo svorio netekimas maisto nėra. Svorio netekimas yra tik kalorijų reikalas. Pagal Ligų kontrolės ir prevencijos centrus, svorio mažėjimas atsiranda tik tada, kai sunaudoja mažiau kalorijų nei jūsų kūnas reikalauja kasdienės veiklos. Be to, kai kuriuose actuose yra glitimo, todėl skaitykite etiketes, jei turite celiakiją ar švelnesnę glitimo netoleranciją, pataria “Drugs.com”.