Per parą deginamos kalorijos

Kalorija yra energijos vienetas, kurį žmonės gauna iš maisto. Kūnas naudoja kalorijas, kad veiktų net miegant ar ramybėje.

Miega

Pasak “Fit Watch”, asmuo, kuris sveria 150 svarų, miega nudegina apie 64 kalorijų per valandą; žmogus, kuris sveria 200 svarų, degina apie 86 kalorijas per valandą miegant.

Ramybėje

Valgymas nudegina apie 140 kalorijų per valandą, žiūri televizorių arba skaito nudegimus apie 75 ir atlieka namų darbus ar viską, kas reikalauja didelės koncentracijos arba smegenų veiklos, degina apie 110.

Su miego sutrikimu susiję kvėpavimo sutrikimai

Tyrėjai iš Kalifornijos universiteto San Franciske nustatė, kad vidutinės energijos taupymo išlaidos žmonėms, kurių miego sutrikimai yra kvėpavimo sutrikimai, buvo 1763 kalorijos per dieną. Tačiau žmonės, kurie nudžiugino, iš tikrųjų sudegino daugiau kalorijų – vidutiniškai per dieną 1,999 per parą.

Privalumai

Jūsų poilsio medžiagų apykaitos norma, arba RMR, yra kalorijų kiekis, kurį naudojate ramybėje. Žinant, kad jūsų RMR gali padėti jums nustatyti, kiek kalorijų jūs turėtumėte vartoti per dieną, kad išliktumėte sveika.