Paplūdimiai netoli Rolis, Šiaurės Karolina

Menas, galerijos, koncertai, istorinės vietovės, parduotuvės, restoranai ir naktinės pramogos yra visos “Raleigh” energingos energijos dalis. Atrakcionai lauke yra daug apie Raleigh, nuo gražių paplūdimių, kurie yra tik kelios valandos nuo Atlanto pakrantės iki Šiaurės Karolinos netoliese esančių valstybinių parkų. Žygiai, žvejyba, buriavimai, baidarės, vandens sportas ir maudymasis smėlėti paplūdimiai yra lengvai prieinama miesto lankytojai.

Šiaurės Karolinos valstybinio parko paplūdimiai

Šiaurės Karolinos valstybinių parkų sistema suteikia šiek tiek tiems, kurie mėgsta lauke. Paplūdimio mėgėjai gali pasinerti į Falls Lake poilsio zoną, esantį į šiaurę nuo Raleigh, kur yra trys smėlio paplūdimiai Sandling paplūdimyje, Rolling View ir Beaverdam. Yra tualetai ir keičiamos patalpos. Tiesiai į vakarus nuo Raleigh yra Jordanijos ežero valstybinė poilsio zona, kurioje taip pat yra smėlio paplūdimiai Parker’s Creek Seaforth, Baltojo ąžuolo ir Ebenezerio bažnyčioje. Trumpas važiavimas į šiaurės vakarus nuo Raleigh nukelia į Normano ežero valstybinį parką, kur smagiame paplūdimyje gali būti puiki diena, kai smėlio paplūdimys, tualetai, keičiasi prekystaliai, dušai, nuolaidos, žvejybos prieplauka ir vieta iškylai.

Wrightsville paplūdimys

“Wrightsville Beach”, pusantros valandos kelio automobiliu į pietus nuo Raleigh, netoli Vilmingtono, Šiaurės Karolinos, yra penkių mylių ilgio balto smėlio paplūdimys su banglentėmis, žvejyba ir plaukiojimas laivais, ir nuostabūs istoriniai kotedžai, pagal Tripcart.com. “Wrightsville” smėlynų lūžis, stebint banglentininkus važiuojant laukinėmis bangomis, ir mėgaudamiesi visais patogumais, esančiais vietos lankytojams, atsipalaiduoti paplūdimyje.

Topsail sala

Topsail sala, tik dvi valandos į pietryčius nuo Raleigh, siūlo neprilygstamą požiūrį ir įdomus vandens. Plaukiojimas, paplūdimio šukavimas, banglenčių sportas, nardymas nardymas, plaukiojimas parasparniai ir žvejyba prieplaukomis yra tik keletas iš šitų 26 mylių barjerų salų. “Topsail” sala yra viena iš šiauriausių sričių, kurioje kalnų vėžliai laikosi savo kiaušinius ir yra jūrinių vėžlių ligoninės namuose.

Kure paplūdimys

“Kure” paplūdimys yra Šiaurės Karolinos “Cape Fear Coast”, tik į pietus nuo Raleigh rajonas, kuriame veikia daugybė visų šeimų. Kure paplūdimys yra populiarus tiek gyventojams, tiek lankytojams. Čia yra žvejybos prieplauka, akvariumas, istorinis “Fort Fisher”, dviračių takai, parkai ir žaidimų aikštelės bei daugybė suplanuotų renginių.

Nags Head

Trijų valandų kelio automobiliu į rytus kryptimi pateksite į “Nags Head”, Šiaurės Karolinos išoriniuose bankuose, vienoje iš labiausiai malonių barjerinių salų rytinėje pakrantėje. Begalinės paplūdimio, smėlio kopos ir daugybė vandens pramogų, tai yra viena populiariausių šalies atostogų vietų. “Nags Head” yra istorinės lankytinos vietos, daugybė nakvynės ir restoranų bei įvairias suplanuotas renginys. Tai puiki paplūdimio vieta visam laikui.