Obuolių sidras

Obuolių sidro yra pagamintas iš sulčių, išgautos iš maltos obuolių. Nors ji turi savo naudą sveikatai, obuolių sidro gali būti pagamintas į obuolių sidro actą, kuris naudojamas kaip kai kurių sveikatos būklių išgydymas. Obuolių sidro actas pagamintas iš fermentuojamo obuolių sidro. “Apple Sider” yra bakterijų ir rūgščių, kurios parodė daugybę naudos sveikatai. Paprastosios obuolių sidro acto dozavimo instrukcijos yra 2 šaukštus sumaišyti su stikline vandens ir gerti 3 kartus per dieną. Obuolių sidro actas yra vienintelis acto rūšis, naudojamas daugiausia sveikatos reikmėms.

Kaip obuoliai, obuolių sidro turi daug naudos sveikatai. Obuolių ir obuolių sidro nauda sveikatai yra vaisių fitocheminių medžiagų. Pagal tyrimą, paskelbtą 2004 m. Gegužės mėn. “Nutrition Journal” žurnale, fenoliams, flavonoidams ir karotinoidams iš obuolių gali būti svarbus vaidmuo mažinant kai kurių lėtinių ligų atvejus. Žmonės, kurie reguliariai maitina obuolius, mažina širdies ir kraujagyslių ligų, astmos, diabeto ir kai kurių vėžio formų riziką. Obuoliai taip pat yra antioksidantų šaltinis, apsaugantis organizmą nuo žalos, kurią sukelia laisvieji radikalai aplinkoje.

Obuolių sidro actas yra stipriai šarminanti medžiaga, kuri padeda virškinti, ypač tiems žmonėms, kurie negamina pakankamai druskos rūgšties skrandyje. Kai vartojate obuolių sidro actą, padedantį suskaidyti rūgštinius maisto produktus, pvz., Mėsą, pieną arba pupeles ir riešutus, prieš vartojant maisto produktus siūloma paimti obuolių sidro actą. Obuolių sidro actas taip pat naudojamas kaip natūralus vaistas užkietėjimui ir viduriavimui. Jis gali padėti sušvelninti vidurių užkietėjimą dėl jo pektino kiekio, kuris yra tirpus pluoštas, kuris padeda žarnyne surinkti ir išmesti atliekas. Dėl viduriavimo, jis gali padėti ramina sudirgusią žarnyno gleivinę.

Tyrimų rezultatai ir daugelio žmonių, bandančių numesti svorį, asmeniniai anekdotai parodė, kad jis veikia dėl svorio. Nurodyta, kad kai kurios obuolių sidro acto bakterijos ir rūgštys gali padėti pagreitinti medžiagų apykaitą, tačiau šioje srityje būtina atlikti daugiau tyrimų, kol neįrodomi konkretūs įrodymai.

Obuolių sidro actas gali reguliuoti reguliariai vartojančio žmogaus odos pH lygį. Kadangi tai sumažina kvapą sukeliančių bakterijų skaičių, tai palengvina kūno kvapą. Obuolių sideras ilgą laiką vartojo kai kurias medžiagas iš išorės, o kitiems – kvapų sumažinimas įrodė, kad atskiestas obuolių acto actas tiesiai ant pažastų ar kojų odos.

Nors įrodyta, kad obuolių sidro actas neleidžia gydyti cukriniu diabetu, buvo įrodyta, kad šiek tiek atleidžiamas nuo ligos, nes kai kurie natūralūs obuolių sidro acto komponentai gali padėti sulėtinti ir kontroliuoti cukraus kiekio kraujyje padidėjimą po valgio valgymo. Kartu su racionali diabetine dieta obuolių sidro actas gali padėti sušvelninti kai kuriuos ligos simptomus, tokius kaip nuovargis, silpnumas, neišvengiamas troškimas ir dažnas šlapinimasis.

“Apple Sider” privalumai

Obuolių sidro actas gerinti virškinimą

Obuolių sidro actas svorio netekimui

“Apple Cider Acid” kūno kvapui

Obuolių sidro actas dėl diabeto