Apetito kontrolė smegenyse

Atitikties kontrolės centras yra jūsų smegenų ir hormonų rinkimo dalys, kurios kartu veikia, kad kontroliuotumėte, kada ir kaip jūs valgote. Jūsų kūnas alsuoja, kai cukraus kiekis kraujyje yra žemas, siunčia signalą į savo smegenis, skatina jus valgyti. Šis kalorijų balansas, pagrįstas jūsų svoriu, kūno riebalų lygiu, lytimi ir hormonų lygiu, įskaitant insuliną, gliukagoną ir kitus virškinimo hormonus, siunčia signalus į jūsų smegenis, kuris sako, kad laikas valgyti.

Hipotalmas

Hipotalmas gauna signalus, kurie kontroliuoja jūsų badą. Jūsų hipotalmas gauna pranešimus iš baltymų peptidų ir hormonų, kad reguliuotų maistą į energijos sąnaudas. “Homronų” ir peptidų gamyba stimuliuoja jūsų smegenis, kad galėtumėte valdyti savo badą ir norą valgyti.

Melanokotrinas

Melanokotrin-3 ir -4 reguliuoja maistą ir kalorijų kiekį. Šie receptoriai randami hipotalmoje, kurie reguliuoja jūsų valgymo poreikį. Kai šie du baltymai nėra išreikšti dėl genetinių mutacijų ar uždegimo, jūsų svoris gali padidėti ir sukelti nutukimą. Pasak Andrew Margioris, MD ir Christos Tsatsanis, Ph.D. “Melanokortino receptorių šeimai” (MC-R) “, pelėms, kurių MC-3 ir -4 mažai, o antagonistai tapo nutukusiais dėl perdozavimo. Šie du baltymai padeda jūsų hipotalmui kontroliuoti jūsų valgymo dažnumą. Kai šie du baltymai yra žemi, jūsų mitybos elgesys gali padidėti, todėl padidėja svoris.

Mesolimbic atlygio sistema

“Mesolimbic” atlygio sistema jūsų smegenyse atlieka svarbų vaidmenį teigiamai susijusi su tam tikrų maisto produktų vartojimu. Kai maisto skonis yra labai skanus, tai reiškia, kad jis skonis geras, jūs prijungiate malonumo jausmus su maisto skoniu. Pasak John Blundell “Centralizuoto apetito kontrolės perspektyvos”, jūsų normalus bado atsakas gali būti apsunkintas jūsų noru valgyti maisto produktus, kurie skonis geri ir sukelia jums persivalgyti praeityje sotumo. Jūsų kūnas gauna didesnį dopamino atsaką, kai maistas yra malonus, todėl galite ieškoti maisto produktų, kurie gamina tą patį cheminį atsaką jūsų smegenyse.

Leptinas

Leptinas yra jūsų riebalų ląstelių gaminamas hormonas, kuris padeda jūsų smegenims reguliuoti alkį. Hipotalmas turi leptinų receptorius, kurie didina alkį, kai leptinas yra aukštas. Pasak Hans-Rudolpho Berthoudo “Homostatiniai ir ne-homeostaziniai būdai, susiję su maisto vartojimo ir energijos balanso kontrole”, mažas leptino lygis smegenyse lemia perdozavimą ir gydymą žmonėmis leptinu, todėl yra svorio.

Ghrelin

Grelinas yra hormonas, išskiriamas, kad paskatintų jūsų hipotalminį sukelti alkio jausmus. Po valgio, gralino kiekis sumažėja iki žemiausio lygio ir vėl padidėja, kad paskatintų badą, kai yra laikas jūsų kitam valgiui. Pasak AK Madan “Graminas: galimas Narkotikų Narkotikų Tikslas nutukimo atveju”, kai kyla svorio, gorenas yra didesnis, kad išlaikytų nustatytą tavo kūno svorį. “Ghrelin” veikia jūsų hipotalmą sukeldamas bado signalus, kai yra laikas jūsų Kitas maistas.