Pilvo pratimai atskiriamiems tiesiesiems

Nors dažnai pasitaiko po gimdymo, atskiri rektos, dar vadinamos diastase recti, taip pat gali pasireikšti nutukusiems asmenims ir vaikams iki 2 metų amžiaus. Ši būklė gali sukelti dubens ir nugaros skausmus, todėl sunku stabilizuoti bagažą. Nors ji gali patikslinti, tikslinė pratybų pagalba gali padėti. Visada pasikonsultuokite su savo gydytoju ir gaukite visišką išleidimą, prieš atlikdami bet kokius pratimus po gimdymo.

Apie atskiriamus rektus

“Rectus abdominis” yra raumenys, esantis pilvo apačioje. Jis eina nuo jūsų gaktos kaulo iki krūtinkaulio dugno ir turi kairę ir dešinę pusę, kurias kartu laikosi pluoštinis jungiamasis audinys. Pilvo slėgis, pvz., Dėl nėštumo, gali išsiplėsti, ištempti ir suskaidyti jungiamąjį audinį, todėl diastazė atskiriama tarp raumenų kairės ir dešinės pusių. Gydytojas gali įvertinti būklės sunkumą ir patvirtinti pratimus, kuriuos galima atlikti norint sumažinti spragą ir atstatyti pilvo sienelės funkciją ir stiprumą.

Dalykai, kuriuos reikia apsvarstyti

Pilvo pratimai, pvz., Kojų keltuvai, sutrikimai ir sėdynės, nebus ištaisyti atskiri rektos ir gali pabloginti būklę. Kad tai nepasikartotų, visada pasitarkite su gydytoju prieš pradėdami bet kokią pratimą. Reikėtų atkreipti dėmesį į stabilizuojančių raumenų, įskaitant dubens raumenis ir skersinius pilvą, perkvalifikavimą. Šie korsetu panašūs raumenys gali padėti sugriežtinti vidurinę akies dalį ir sumažinti tiesiosios pilvo dalies tarpą. Ištaisius atskyrimą, galite įtraukti progresuojančią pilvo stiprinimo programą.

Pakelkite savo galvą

Galvos pakėlimas yra apgaulingai lengvas ieškinys, kuris gali padėti ištaisyti atskirtus rektus. Pradėk nuo gulint ant grindų veidą ant galvos ant pagalvės, jūsų keliai sulenkti ir tavo kojos bus lygios. Apvyniokite rankšluostį aplink juosmenį, perjunk ją per savo abs ir paimkite galą kiekvienoje rankoje. Kai pakeliate galva, kad padvigubintumėte smakrą į savo krūtinę, iškvėpkite ir stumkite savo pilvo mygtuką prie savo stuburo, šiek tiek traukdami į išorę ant abiejų rankšluosčio galų. Įsivaizduokite, kad jūsų rectus abdominis atotrūkis mažėja. Laikykitę kontrakciją penkias minutes, o tada atleiskite ją, kai nusileidžiate žemyn. Atlikite tai 10 kartų tris kartus per dieną.

Pakreipti tavo pelę

Smeigtukas tvirtai stiprina jūsų stabilizuojančius raumenis. Pradėkite šį pratimą gulėdami ant nugaros, sulenkę kelius, o jūsų kojos turi būti plečiamos ties grindimis. Išskyrus ir priverdami skersinį pilvą, traukdami pilvo mygtuką į stuburą, užjunkite sėdmenis ir nuleiskite klubus atgal. Įsivaizduokite, bando pašalinti erdvę tarp nugaros ir grindų. Laikykitės savo pilvo susitraukimo iki penkių sekundžių, tada atleiskite jį ir grąžinkite savo klubus į pradinį tašką. Paleiskite dubens pakrypimus iki 10 kartų tris kartus per dieną.

Klubo pakėlimas, kartais taip pat vadinamas tilteliu, taip pat atliekamas gulint ant grindų ant nugaros, jūsų kojos yra lygios ir kelios yra išlenktos. Šis pratimas yra kitas žingsnis nuo dubens pasvirimo. Tai prasideda panašiu būdu: jūs nubrėžiate nugarą prie savo stuburo ir užsiimate savo glutemis. Užuot stovėdami ant grindų, pakelkite klubus ir nugaros, kol jūsų kūnas bus tiesios linijos nuo kelių iki jūsų pečių. Laikykite kontrakciją iki penkių sekundžių ir tada nuleiskite atgal į pradinį tašką. Kartokite šį veiksmą 10 kartų, iki trijų kartų per dieną.

Pakelk savo klubus