Ar kojos įmirkiančios yra saugios nėštumo metu?

Pėdų mirkymas tampa itin raminantis nėštumo metu, kai perteklinis skystis kaupiasi jūsų audiniuose ir sukelia kojų skausmą ir išsiplėtimą. Kadangi daugybė gydymo būdų nėštumo metu neapsiriboja, daugelis mamų turi įdomu, ar viena iš jų yra mirkymas. Priklausomai nuo jūsų vandens temperatūros, kojos mirkymas gali būti naudingas gydymas, ir tas, kuris jaučiasi fantastinis, kad įkrovos.

Druskos druskos

Nors dauguma vonios druskų yra saugios, kad pabarstytų ant jūsų vonios, Epsom druska yra ypač naudinga nėščioms moterims. Šie deimantiniai mineralai, pagaminti iš magnio sulfato, turi esminius junginius, kuriuos jūsų kojos sugeria, kai pamerkate. Magnis yra svarbus organizmui, nes jis reguliuoja daugiau kaip 300 biocheminių reakcijų, padeda raumenims ir nervų funkcijai, padeda išlaikyti kaulų stiprumą ir palaiko imuninę sistemą.

Privalumai

Remiantis Amerikos Nėštumo asociacija, nėščios moters kūnas gamina maždaug 50 procentų daugiau kraujo ir kūno skysčių nei prieš nėštumą. Kai kurios šios skysčių kaupiasi pėdų ir kulkšnių, bendros būklės, vadinamos edema. Daugiau negu lūpų pūslelių gydymas, pėdų mirkymas padeda motinoms valdyti patinimą ir mažina įtampą kojose. Kadangi karščio ir ilgos dienos kojos prisideda prie edemos, kojos mirkymas yra ypač naudingas karštose, užimtos dienomis.

Rizika

Kadangi karštas vanduo gali padidinti jūsų kūno temperatūrą ir pakenkti jūsų kūdikiui besivystančioms ląstelėms, karštos vonios kelia pavojų, kai vanduo yra per karštas. Be to, pernelyg karštas vanduo gali padidinti širdies susitraukimų dažnį ir sumažinti kraujo tekėjimą jūsų kūdikiui. Vanduo, kuris yra artimas jūsų kūno temperatūrai arba yra mažesnis nei 100 laipsnių F, yra saugus, teigia Catherine Lynch, OB-GYN straipsnyje “Baby Center”. Nors ši rizika paprastai būdinga maudant, galite kruopščiai padidinti kūno temperatūrą, mirkydami kojas garuoto vandens. Tačiau seklus vandens baseinas greičiausiai greitai atsipalaiduoja ir todėl yra saugiausia galimybė.

Diabeto rizika

Nėščių moterų, sergančių cukriniu diabetu, avalynės gali būti pavojingos, nes kojų infekcijos yra dažnos dėl sumažėjusios kraujotakos kojų. Pertrauka odoje leidžia bakterijoms patekti į aplinką, todėl gali sukelti infekciją ar gyvybei pavojingas komplikacijas. Kadangi vamzdžiai, kurie perneša tavo vandenį, gali sukelti bakterijas, diabetinės moterys turi atlikti reguliarius pėdų patikrinimus, kad būtų aišku, kad nėra jokių opų ar pjūvių prieš mirkant kojas namuose ar salone.

Nors snukio įtvarai paprastai yra saugūs, niekada jų neturėtumėte vartoti edemai gydyti, nepasitarę su gydytoju. Dauguma kojų patinimų yra dažni nėštumo metu, ypač trečiojo nėštumo trimestrais, tačiau kai kurioms moterims tai rodo problemą. Jei tinimas staiga tęsiasi į rankas ir veidą, pasitarkite su savo gydytoju, kad išvengtumėte preeklampsijos, potencialiai pavojingos būklės, kuri gali pasireikšti vėlai nėštumo metu.

Apsvarstymai