Geros mylios kursas pradedantiesiems bėgikai

Priimti bėgimą kaip naują hobį gali būti svarbi nauda, ​​įskaitant padidėjusį širdies ir kraujagyslių sistemos sveikatos būklę ir potencialą sumažinti nepageidaujamą svorį. Pradedančiųjų bėgikai gali būti nežinomi, kaip stebėti pažangą, ypač jei pradžioje pelnas yra mažas. Mėnesio rodiklio naudojimas pažangai stebėti yra ne bloga mintis, nes tai gali padėti įvertinti jūsų didėjantį greitį. Tačiau nėra nustatytos “geros” mylios normos, nes tokie veiksniai kaip amžius ir lytis pradeda veikti.

Mile rate ir fitnesas

Naudodamasis duomenimis iš dviejų 2011 m. Pietvakarių medicinos mokyklos studijų, mokslininkas dr. Jarettas Berijs nustatė, kad vyrams jų 50-aisiais, praėjus aštuonioms minutėms ar mažiau verčiant į “aukštą” fitneso lygį, devynių minučių ar mažiau važiavęs myliu į ” Vidutinio sunkumo “treniruočių lygį ir važiavimą per 10 minučių ar daugiau mylių, perskaičiuojant į” mažą “treniruotės lygį. “Aukštosios” fitneso moterys praėjo devynias minutes ar mažiau, o vidutinės treniruotės – 10 minučių ir 30 sekundžių ar mažiau, o “mažos” fitneso moterys turėjo 12 minučių ar ilgiau treniruotis. “Run for Life” teigia, kad 10 minučių mylių norma yra naudinga pradedantiesiems, tikslas yra užpildyti 3 mylias per 30 minučių. Jei dešimties minučių kilometrų tarifas atrodo nepasiekiamas, prasideda 12 minučių norma, o paskui dirbate žemyn.

Time Your Benchmark Mile

Pradedantieji gali sukurti savo mylių standartą, vykdydami nusiteikusią, bet ne pernelyg didelę mylią. Pasiekti šį pirmąjį lyginamąjį laiką, nesvarbu, ar tai “lenktynės”, nes tiksliai matysite, kaip greitai jūs paprastai paleisti mylią. Lenktynės gali sukelti sužalojimą, jei nesate reguliariai važiuoti. Atminkite, kad laikas, kad galėtumėte pamatyti patobulinimus, kai jūs einate į praktinę veiklą.

Vienas vs keletas mylių

Viena klaida, kurią pradedantys bėgikai, yra jų pirmosios mylios gydymas, kaip tai yra vienintelė mylia, pagal “Run Addicts.net”. Nors puikus mylios laikas gali jus jaustis patenkintas, galbūt jūs praleidote visą savo energiją, kad pirmoji mylia, kai vis dar turite papildomų mylių. Jūsų mylios rodiklis yra daugiau vidurkio, pavyzdžiui, jei paleidžiate 3 mylias per 24 minutes, norma yra aštuonios minutės per mylią. Jei norite išlaikyti pastovų tempą per ilgą ilgį, jums gali būti skiriama daugiau išmokų nei greitesnei myliams ir tada negalėsite papildomų mylių.

Tai ne tik apie Mile

Nors naudojant gerą mylios laiką kaip etaloną, galėsite įvertinti augimą, tai nėra vienintelis būdas stebėti jūsų pažangą kaip pradedančiojo bėgikį. Pabandykite pasiekti nuo 20 iki 30 minučių, tris ar penkis kartus per savaitę, kad gautumėte teigiamą naudą, susijusią su šia tinkamumo veikla. Prireikus pasivaikščiokite pėsčiomis ir netenkinkite savo kūno, nes tai gali sukelti sužalojimą. Laikydami savo važiavimo tvarkaraštį, galite pabandyti kitą laiko intervalą, kad sužinotumėte, ar jūsų kursas pagerėjo.